⚽ SL 20/21 H:36 | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | MS | 21 Nisan - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rezil rüsva bir gol yedik yine. Adam akilli Bakasetas golü yesek neyse. Golü atan stoper üstelik. Kirk yilda bir gol atacak adamlar bize denk geliyor. Allah yardim etmiyor. Hic bir isimiz dogru gitmiyor. Demekki biz yanlis yapmaya devam ettikce bu böyle devam edecek.

Futbolda bir gerçek hiçbir zaman değişmez. Orta sahan kötüyse stoperinde kötü gözükür ofans oyuncularında. Gedson Emre Taylan Etebo bunlarla buraya kadar geldiysek bile başarı bence. Doğrusu bu rakibimiz olan takımların çoğunun ortasahasi bizden çok daha iyi. Ne Taylan dan iyi bir 6 numara nede emreden iyi bir 8 olur. Feghouli bitmiş Babel bitmiş. Kerem iki stoper arasında eridi gitti. Taktik hatalar, yanlış kadro dizanyni vs. Özellikle 6 numara alınmadığı için ve Gedson uzun zamandır forma giymediği için böyle bir son tahmin etmiştim ama bukadar ruhsuz olacaklarını tahmin etmemiştim. Neyse artık seneye bakicaz yapicak bişey yok

Futbolda bir gerçek hiçbir zaman değişmez. Orta sahan kötüyse stoperinde kötü gözükür ofans oyuncularında. Gedson Emre Taylan Etebo bunlarla buraya kadar geldiysek bile başarı bence. Doğrusu bu rakibimiz olan takımların çoğunun ortasahasi bizden çok daha iyi. Ne Taylan dan iyi bir 6 numara nede emreden iyi bir 8 olur. Feghouli bitmiş Babel bitmiş. Kerem iki stoper arasında eridi gitti. Taktik hatalar, yanlış kadro dizanyni vs. Özellikle 6 numara alınmadığı için ve Gedson uzun zamandır forma giymediği için böyle bir son tahmin etmiştim ama bukadar ruhsuz olacaklarını tahmin etmemiştim. Neyse artık seneye bakicaz yapicak bişey yok

Sonunda benzer dusuncede biri gordum :) (arada baskalarida yaziyor elbet).

Bizin ortasahamiz inanilmaz yetersiz ve dengeli dizayn edilmemis. Eldeki oyuncu grubundan iyi bir 3'lu ortasaha cikarmak maalesef imkansiz, hadi cikardik diyelim bu seferde isiran ve agresif olmuyor bu isimler. Ne zaman iyi bir b2b ve defansif liderimiz olur, o zaman farkli seyler konusuruz. Begensemde, maalesef Taylan ancak rotasyon oyuncusu olur ki bugun iyi oynadigini soylemek yanlis olmaz buna ragmen buyuk takim icin ideal bir isim asla degil.

EV_rA70WkAU5UmD

Sonunda benzer dusuncede biri gordum :) (arada baskalarida yaziyor elbet).

Bizin ortasahamiz inanilmaz yetersiz ve dengeli dizayn edilmemis. Eldeki oyuncu grubundan iyi bir 3'lu ortasaha cikarmak maalesef imkansiz, hadi cikardik diyelim bu seferde isiran ve agresif olmuyor bu isimler. Ne zaman iyi bir b2b ve defansif liderimiz olur, o zaman farkli seyler konusuruz. Begensemde, maalesef Taylan ancak rotasyon oyuncusu olur ki bugun iyi oynadigini soylemek yanlis olmaz buna ragmen buyuk takim icin ideal bir isim asla degil.
hayır bu takımın tek eksiği LİDER oyuncu...eğer takımında seni toparlayacak bir veya iki tane Lider vasıflı oyuncun yoksa istediğin kadar yetenekli oyuncun olsun o takım işlemez...Barcelona'ya bakın...ne kadar o takımın kaptanlığınıda yapsa Messi bir Lider oyuncu değil ve o Lider oyuncunun eksikliğini çok his ediyorlar(Puyol, Iniesta ve Xavi bıraktıktan sonra hiç gelmedi)...Liverpool mesela Van Dijk Ve Henderson sakatlandıktan sonra takım olarak çöktüler çünkü onların liderliğinin eksikliğini his ediyorlar...Real'e bakın resmen liderler topluluğu oldular son senelerde...Ramos, Midriç, Casemiro, Kroos...Bayern'de Alaba, Lewandowski gibi oyuncular...Milan en son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olduğu sezonda takım komple Lider vasıflı oyunculardı mesela...Cafu, Nesta, Maldini, Gattuso, Seedorf, Inzaghi ve Shevchenko...biraz uzun oldu ama yinede....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Kadrosu kaliteli olan fb mi? Bjk mi?

Bizim kadro onlardan bariz iyi. Ama teknik direktorumuz bitik artik.

Ne istedilerse devre arasinda yine aldilar, sonuc? Hepsi geldigi gunden kotu oynuyor, neden?
Teknik direktör konusunda hem fikiriz ama kadro kalitemizde bariz eksik elimizdeki as stoperlerden
marcao hariç diğerleri bizim seviyede değil serdar aziz bile bin kat stoper

Orta saha üçlüsü hem beşiktaştan hem fenerden çok geride pelkas irfan ozan mert hakan hepsi bizde kadroya girer
Taylan Etobo Gedson Emre Kılınç bu adamlarda şampiyonluk imkansız bir tane yaratıcı dikine giden adam yok çevir babam çevir
topu forvete götüremiyorsun feghouli denen arkadaş bitmiş takım kerem denen çocuğa kalmış yazık ki ne yazık.

Diagne Muhammet Falcao Forvete kimi koyarsan koy top gitmiyor çünkü orta saha kurgusu yanlış kanat oyuncuları eksik.
Teknik taktik kondisyon yok

Hem kadro kalitesi hemde teknik eksiklik sonumuzu hazırladı

Luyindama gidip bostaki adamin ayagina mukemmel bir asist yapmasaydi hic bisey oynadigimiz macta son dakika goluyle harika bir 3 puan almis olacaktik.Bazi maclarda ortasaha zayif kaliyor evet Bazi maclar forvetlerimiz zayif kaliyor evet ama bu sene sampiyonlugu defans oyuncularimizin yaptigi hatalarla verdik ciddi ciddi bu net hatalari yapmasaydik en yakin rakibimize bi 12 puan filan yapardik gibi bu ne abi Lines rakibe asist yapar luyindama rakibe asist yapar Marcao rakibe asist yapsr Luyindama gider en bosta adamin onune kafayi vurur tamda ayagina oturtacak sekilde.Marcao Ve Luyindamayi cok severim ama bu sene sampiyonlugu defans hattimiz vermistir .Ikisine 3 veya 5 ne veirilerse verip kurtulmak lazim en azinda kasamizda paramiz olur.Bi oyuncu hata yapar ama skora etki eden bu kadar net hata yapmaz.Adami kacirirsin anlarim Rakibe yetisemessin anlarim ama profesyonelligi kaldirmayacak derece boyle buyuk hatalar yapamazsin..Bu sene sampiyonlugu Defans hattimiz vermistir.

Renktaş bunu bir izle sonra stoperlerin neden hata yaptığını ve neden geriye gittiğini bir daha düşün.
Luyindama ve marcao 2 sene önce gelir gelmez seni şampiyon yaptı taa ki;; eleman onları mundar edene kadar.

Evet Allah kahretsin 90+5te gol mu atilir diye futbolculara firca kaymaliydilar.Bu nasil bir mantik aga 1 puan 1 puandir bu sene yenildigimiz maclarin hepsinden soyle 1 puan alsaydik cok farkli konumda olurduk sampiyon olmasak bile 2. Olmak icin mucadele edecegiz atilan hee gol kazanilan her puan kiymetlidir.Evet berabere kaldik diye uzuluyoruz. Takim gol attinca Teknik ekib sevindi diye elestirmek cok sacma bi elestiri.
Ben buraya '' Vasata alıştırıldık '' diye bir konu açmıştım. İşte bu düşünce bunun bir örneğidir. Orada yazdığım bir cümleyi tekrardan yazacağım. Hocanın 17 Mayıs için paylaşılan videosunda söylediği cümle : ''Burada ikincilikler asla başarı değildir , başarısız olursak hep beraber gideriz '' Bu kültürle büyüdüm. Galatasaray ikinciliklere sevinen , son dakikada alınan bir puanlara sevinen bir takım değildir. Bazı maçlar vardır evet sevinirsin . Mesela Juventus deplasmanı 1-0 öndeyken bir anda 2-1 geriye düşmemiz ve son dakikada Umut'un attığı golle 2-2 yapmamız. Çoğu kişinin içinden ulan galibiyet ne iyi olurdu . Kaçırdık dediğini düşünüyorum . Ama alınan bir puan bile gruptan çıkmamıza neden olmuştu mesela. Fakat şuan o konumda değiliz. Ve böyle bir sezonda , şampiyonluk yarışında , bir rakibinin berabere kaldığı , bir rakibinin bay geçtiği haftada bir puana sevinilecekse kusura bakmayın da geçmiş olsun bize.

Ben buraya '' Vasata alıştırıldık '' diye bir konu açmıştım. İşte bu düşünce bunun bir örneğidir. Orada yazdığım bir cümleyi tekrardan yazacağım. Hocanın 17 Mayıs için paylaşılan videosunda söylediği cümle : ''Burada ikincilikler asla başarı değildir , başarısız olursak hep beraber gideriz '' Bu kültürle büyüdüm. Galatasaray ikinciliklere sevinen , son dakikada alınan bir puanlara sevinen bir takım değildir. Bazı maçlar vardır evet sevinirsin . Mesela Juventus deplasmanı 1-0 öndeyken bir anda 2-1 geriye düşmemiz ve son dakikada Umut'un attığı golle 2-2 yapmamız. Çoğu kişinin içinden ulan galibiyet ne iyi olurdu . Kaçırdık dediğini düşünüyorum . Ama alınan bir puan bile gruptan çıkmamıza neden olmuştu mesela. Fakat şuan o konumda değiliz. Ve böyle bir sezonda , şampiyonluk yarışında , bir rakibinin berabere kaldığı , bir rakibinin bay geçtiği haftada bir puana sevinilecekse kusura bakmayın da Galatasaray bitmiştir. Misyonu unutulmuştur. Hele hele maç sonu çıkıp 1 puan kazandık diye açıklama yapılıyorsa vay halimize.
Gec onlari sen kardesim ben taraftarim atilan her golede sevinirim.Teknik ekipte sevinir, elestirmek icin elestiriyorsunuz.Son dakikada gol atilmis, mac bitti gozuyle bakiyorsun en azindan bi gol diyorsun ve atiyorsun, insan sevinmek istemese bile gene sevinir içten gelen bisey o zaten bitis dudgunden sonra kimse sevinmedi ,mutlu olmadi anlik bi olaydi. Nerden tutayimda elestireyim derdindesiniz hep dusenede bi tekmede ben vurayim derdindesiniz .

Şu videoya denk geldim bu maç nasıl böyle bir farkla bitmiş ya.Şuradaki oyunu bu sezon bir kere bile izleyen var mı.Eski kadro kalitesi vs de yok ama insan üzülüyor, ben o zamanlar izlemiyordum keşke denk gelseydim o dönemlere :(
Trabzon maçını izlerken skordan çok içime düşen şansa bir penaltı olmadığı sürece asla gol atamayiz hissi üzdü beni

Şu videoya denk geldim bu maç nasıl böyle bir farkla bitmiş ya.Şuradaki oyunu bu sezon bir kere bile izleyen var mı.Eski kadro kalitesi vs de yok ama insan üzülüyor, ben o zamanlar izlemiyordum keşke denk gelseydim o dönemlere :(
Trabzon maçını izlerken skordan çok içime düşen şansa bir penaltı olmadığı sürece asla gol atamayiz hissi üzdü beni
Aciz bir takım nasıl oynuyorsa öyle oynadık resmen.

Renktaş bunu bir izle sonra stoperlerin neden hata yaptığını ve neden geriye gittiğini bir daha düşün.
Luyindama ve marcao 2 sene önce gelir gelmez seni şampiyon yaptı taa ki;; eleman onları mundar edene kadar.

Taraftarın sesini duyunca bir garip oldum

CL maçları
Burak, melo, sneijder,drogba
Taraftar

Özlendiniz

ne kadro varmis vay be , birde simdikine bak arada allahu ekber daglari kadar fark var

Ftciydin dimi bu tarihlerde!!
Sunu idrak etmen lazimki sevgili kardesim Galatasaray menfaatleri herseyden ustundur Fatih Terim iyi oynattiginda Fatih Terimin kalmasini isterim ama Fatih Terim artik yonetemedigini anladigim vakit ise gitmesinin gerektiginide soylerim. Kimse hatir icin kalmamali ,nasilki bir futbolcuya zamaninda iyi oldugunda ovurken kotu oldugu zamanda gitmesini istiyorsak Fatih Terim de iyi oldugu vakit iyi oldugunu soyledik ama artik o gunlerden cok uzak. Selcuk Inanda 2010-2012 yillarda cok iyiydi ondan sonraki yillarda herkes sovdu iyice kotuye gitti icin ozamanda diyormuyduk ''eeee 2011 de begeniyordun ama'' diye. Herkes iyi kalacak diye bir kaide yok.

Üst Alt