SL 20/21 H:37 | Fenerbahçe 3-2 Kasımpaşa | MS | 25 Nisan - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:37 | Fenerbahçe 3-2 Kasımpaşa | MS | 25 Nisan

Hemen hemen haysiyetli oynayan tüm anadolu fraksiyonlari bunlardan puan aldi diyebiliriz. Kalan maclarda vicik vicik oynayan olmaz umarim.
Biz:
Konya, Gençler D, Bjk

Bjk:
Rize D, Hatay, GS D

Fb:
Alanya D, Erzurum, Ankaragücü D

Son iki hafta üç takım da kazanır bir şekilde.

28 nisan - 9 Mayıs, bu 12 gün içinde şampiyon belli olur.

Alanya FB'yi yenerse, biz ciddi işin içine dahil oluruz.

Maçı sırf bu yüzden izlemedim.yemin ederim sinir hastası oldum.Böyle birşey yok.Keşke görmeseydim şu pozisyonu.
Tarihdde bu kadar şaibeli bir sezon daha yokdur.Fbjk inanılmaz hakem kollamalarıyla şu an ilk ikidedir.Yemin ederim bu hakem kararları adil olsa bu iki takıma şu kötü halimiz en az 6 puan fark atardı.

İşin acı tarafı hadi medyada adam gibi Galatasaraylı yok diğerlerinin alayı Galatasaray düşmanı. kimsenin umrunda olmuyor. Ya başkanımız ve yöneticilerimize ne demeli.Benim gözümde başımızdakilerin ali koçdan farkı yok.
Ya taraftara ne demeli..Kaç sayfadır Şu maç yorumlarını okuyorum bir kişi bahsetmemiş şu pozisyondan.İnanılır gibi değil. Ben artık bu taraftarın halini açıklayamıyorum.
Mesela fatih terim nefreti yüzünden bu şerefsiz hakemlere iyi diyen sesini çıkarmayan bir topluluk var. ondan sonra ben Galatasaraylıyım diye gezinirler ortalıkda.

Bizim maçta kaleci dahil hücum ediyorlardı son anlarda. Etebonun şortunu çıkarmışti bir paşalı oyuncu hırsından. :)

Burada adamlar son dakikalar ceza sahasına orta keseceğine terse dönüyor irodynamic.

Bu maç bir tartışmalı ofsayt pozisyonu ile iptal edilen gol, bir adet tartışmalı verilebilir penaltı pozisyonu.

Bizim maçtan sonra açıklama da yayinlamislardi sitelerinden.

Başımızdakiler adam olsa öyle bir açıklama yaparlar ki hem o berna denen karaktersize hemde kasımpaşayı itin gtne sokarlar.Ama adam yok işte.

Üst Alt