⚽ SL 20/21 H:38 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 28 Nisan - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:38 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 28 Nisan

Mohamedin oyundan alinmasi tam bir mallik diyebiliriz. Adama top atmadin pas vermedin günah kecisi kendisi oldu. Puahjaja sacmaliga bakin yaw. Rakip ortayi kapatti sen israrla ortadan gitmeye calistin... orta kalabalik uzun top atan yok yan pas geri pas.. suc mohammedin 😂
Covid'den yeni çıktı diye oyundan alındığını düşünüyorum

ya ister savunurum ister savunmam
çıkmasını savunmuş muyum ayrıca savunmuşsam göster
kameraya 2 kere yansıdı hatta 2.si golden sonra bi yere bakarken sonra kameraynan göz göze geliyor. ciddi ya da değil, ha ciddiye aldıysan bile oyundan çıkmasıyla alakasız bişeye whoscored haritası atmana gerek yok. mostafayı ne sen keşfettin ne de sen getirdin takıma biraz sakin ol yenmişiz hatta o çıkınca oyuna girenlerden biri vurmuş diğeri tamamlamış bana ne mostafadan. geçen maç o attı bu maç başkası. işimize bakalım
Sistemsizliğimiz sonucu herifi pozisyona sokamamışız. Herifin etkisiz oynaması kendi suçuymuş gibi tak 45te kenara alıyorsun. Akbaba gibilerin sahaya sıçıp üstüne kaç dk oyunda kaldığını görmesek hocaya hak vericez belki mohamedi çıkarıyor diye. Durum böyleyken sadece sen değil senin gibi 1 2 post da mohamede bok atılınca yazma gereği duydum. Yoksa mohamede ölüp bitmiyorum

Sistemsizliğimiz sonucu herifi pozisyona sokamamışız. Herifin etkisiz oynaması kendi suçuymuş gibi tak 45te kenara alıyorsun. Akbaba gibilerin sahaya sıçıp üstüne kaç dk oyunda kaldığını görmesek hocaya hak vericez belki mohamedi çıkarıyor diye. Durum böyleyken sadece sen değil senin gibi 1 2 post da mohamede bok atılınca yazma gereği duydum. Yoksa mohamede ölüp bitmiyorum

bok atmamı göster de bileyim nerde bok attım ona göre cvp vereyim bari
yazıyorum ama nafile gibi
bok attığımı falan da hatırlamıyorum kameraya bakmasıyla ilgili 1-2 nüktede bulundum

Takımda Mohammed, Falcao, Halil varken son dakikalarda Donku forvete koyduk...
Eğer takımda forvet sıkıntısı olsa eminim bu rezalet futbol buna bağlanacaktı. Çok şükür ki takımın hiçbir mevkisinde eksiklik yok en azından bizim ligimiz için. Şener, Ömer, Etebo denilebilir ama rakiplerde bu seviyede bile oyuncu yok.
Galatasarayın iç sahadaki tek gücü kesinlikle taraftarmış bir kez daha anladık.

Kardeşim beyninle ilgili sıkıntıların var sanırım. Tedavi olmanı diliyorum. Senin gibi ucuz bir insanla klavye delikanlılığına soyunacak kadar boş beleş bir insan değilim. Uza.
Agla yegenim sabahlara kadar agla.Klavye delikanliligi yapmana gerek yok zaten .Benim keyfim yerinde aldik 3 puani mutluyum.Sizin gibiler aglaya bilir.Ucuzum veya degilim Ama Galatasarayli oldugum kesin.Kaymak gibiyim son dakika gecirdik mutluyum keyfim gicir

bok atmamı göster de bileyim nerde bok attım ona göre cvp vereyim bari
yazıyorum ama nafile gibi
bok attığımı falan da hatırlamıyorum kameraya bakmasıyla ilgili 1-2 nüktede bulundum
fransa 18.sine gitmek için trip atan ve kasmayıp maçı satan bir herif için fazla tartıştık iyi akşamlar :ka21:

Son düzenleme:
Su forumda net 10 veya 15 tane net Galatasarayli var.Digerleri zaten koca sezonu aglamakla geciriyor.Birakin da son dakikada aldigimiz 3 puana sevinelim .3.de olabiliriz.2.de bu saatten sonra bu takimi deli gibi elestiemenin kimseye faydasi yok .Hocanin cok hatalari var kabul ama yapacak bisey yok ite kaka bitirmeliyiz su lanet sezonu ama 2. Belki sampiyon olarak.En son sampiyonlugumuzdan da kimsenin umudu yoktu ama sampiyon olduk bugunki gibi hic bisey oynamadan tibercilere çelme takarsak hersey cok farkli olur.Ama gercektende futbolcular asiri ruhsuz Buna bi care bulmak lazim.Bi mitrouglunun attigi son dakika golune bak nasil deli gibi seviyorlar bide Bugunku gole bak.

fransa 18.sine gitmek için trip atan ve kasmayıp maçı satan bir herif için fazla tartıştık iyi akşamlar :ka21:

iyi akşamlar da
söylemediğim şeyi alıp hocana laf ettirme vs vs gibi gereksiz hostilite içeren msj atmazsan sevinirim. o an mostafayı maç içinde 2. kez kameraya somurturken görünce yarı ciddi bi şekilde st etien denen boktan takımı bize tercih etmesine atıfta bulunmadan önce mostafanın nasıl oynadığını, takımın nasıl oynadığını, oyundan çıkmasının doğru olup olmadığını ibraz etmek zorunda değilim. o zmn her mesajım 2 saat falan sürer. for the record bence de herif değil de takım kötüydü ilk yarıda ve çıkması gereken 2 adamdan biri değildi, sadece burda memnun değilse aklının bir köşesinde şeytan kötü oynarsan belki almazlar avrupaya gidersin fln diyor olabilir. bu da normal transfer sürecine bakılırsa

Son 3 mac 3 gol attik 1 gol yedik, hata yapmadigimiz surece gol yemiyoruz ,Luyin Trabzon macinda o Kara lavugun onune kafayi vurmasaydi, o mactada gol yemiycektik. yani 1 atip ustune yatabiliyoruz.Bu sene bizi defans oyunculari yedi malesef.Takim savunmasi olarak kotu oldugumuz soylenemez ama bireysel hata cok yapiyoruz.Cok rahat sampiyon olabilirdik Luyindama Donk ve Sarachi Linnes hepside cok buyuk hatalar sonucu puan kaybetmemize neden oldular.Bu kadar cok hata yaptigimiz halde ligin en az gol yiyen takimlarindan biri oldugumuza gore burda kimse takim savunmamizin kotu oldugunu soyleyemez.Bizim tek eksigini cektigimiz Sneijder,Drogba ,Melo gibi sazi eline alip oynayacak oyuncu eksigimiz var Kilit acacak ve takimi oynatacak oyuncuyu bulabilirsek her turlu yururuz.Ama su defansa bi çare bulmamiz lazim.Bireysel hatalari ne kadar aza dusurursek sob haftalarda o kadar cok sansimiz olur.

Üst Alt