SL 20/21 H:39 | Beşiktaş 7-0 Hatayspor | MS | 1 Mayıs - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:39 | Beşiktaş 7-0 Hatayspor | MS | 1 Mayıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya renktaş sen sonuca göre konuşuyorsun ama ben de diyorum ki denizliyle malatyadan 2 gol yemesen de şampiyon olacaktın ne farkı var şans yani
takımda ve terimde o averajı kapatacak potansiyel yoktu bu sezon zaten orası ayrı bir konu. kötü oynadığın bir maçta hakem takımın ağzına etse konuşmayacak mısın. bizim hatalarımız ayrı bu şaibeli maç ayrı bir konu

takımda ve terimde o averajı kapatacak potansiyel yoktu bu sezon zaten orası ayrı bir konu. kötü oynadığın bir maçta hakem takımın ağzına etse konuşmayacak mısın, aynı mevzu. bizim hatalarımız ayrı bu şaibeli maç ayrı bir konu
göztepenin ikinci yarı oyunu 7-0 lık hatay maçından daha şaibeli rtaş üstünden kaç hafta geldi olmuşla olacağa çare yok o zaman atacaktık arenada kartala 4-1 yolumuza bakacaktık

Bu maç fiyasko ama herkesin unuttuğu bir maç var ki!! Bjk-Alanya maçı.. bakın arkadaşlar ben Twitter da şike iması olunca altta yorumlara hesabı kapatan bir takımı ilk defa gördüm. Çağdaş Atan fenere yenildi maçtan sonra köpürdü fener böyle oynarsa şampiyon olamaz diye bize hem kupada hem ligde kök söktürdü biliyorsunuz zaten. Ama bakın Alanya maça geliyor bjk tesislerinde antrenman yaptı ayrıca. Ha bunları bir kenara koyarsak biz kendi adımıza bjk ı öyle yakalamışken süre de varken frene basmayıp 3-1 den sonra 4. yü atsak yetiyordu değilse genel averaj falan olmazdı ben beklemiyordum şahsen çünkü Hatay bizi 3-0 yendi bjk a 7-0 yenildi kafadan 10 averaj ediyor zaten.

göztepenin ikinci yarı oyunu 7-0 lık hatay maçından daha şaibeli rtaş üstünden kaç hafta geldi olmuşla olacağa çare yok o zaman atacaktık arenada kartala 4-1 yolumuza bakacaktık
bizim beceriksizler zaten 2 sezondur hep yüzümüzü kara çıkardılar. göztepe maçını izlemedim ama bu sezonun 2011 sezonunu geçtiğini düşünüyorum. bu sefer hakemler ve tff de çok pis işler çevirdi

Bilmem kaç hafta kala averajla sampiyon olma ihtimali %1 ken attılar ya biz kendi salakligimiza yanalım.. Malatya ve Denizli'ye 7 ser tane de biz atabilirdik salak gibi atamadık..
Tabi defolup gitsinler ligden boupendza konusundaki yvsk tutumları nedeniyle notunu vermistim haftalar önce .

Bu maç hiç konuşulmaz acaba biz geçen hafta denizleye atsaydık neler olurdu .Çağdaş idelom dedi sergen hocasını üzmedi hatay maçı tam bir rezillik biz saçma puanlar kaybetmiş olabiliriz ama bu 2 maç resmen rezillik ötesi .

KARA LEKE

s-f3cb6795bd64275dba6fad05e91b7174e8cf1cc0.webp

Kaya Çilingiroğlu açsın da pozisyonları tek tek incelesin şimdi, defans şuraya niye koşmadı, kaleci bunu nasıl içeri aldı.

Maç oncesi o yalanci gerginligide iyi cikardilar he. Neymis omer nasil bi sonraki macla alakali konuşurmuş.
Omerin derhal kitap yazmasi lazim. Bazi yalanci gavatlarin istek ve sponsorlarinin arzusuyla 30 yil onceki bi macla alakali yalan yanlis seyler yazdigi gibi olmasinada gerek yok olani yaz gec

o maci izledim canli canli, macta komik bir gol oldu diyemem, besiktas genel olarak bizden daha üstün oynadi sezon boyu, arti adamlar bizim gibi yavas oynamiyorlar, 7:0 yendiyse yendi sen bjkye 3 atmissin daha 20 dakikan var ne diye geri cekildin, denizliye gol atarken ilk yari nerdeydin, malatya keza ayni, tamamen FTye yazar bu final, ayrica sergenede yakisti sampiyonluk adamlar cok istediler, bizim FT gibi 15 mac kacirmadi!!!

bu billong denen adamın rezil olynadığı maçtan sonra kadro dışı kalması ve akabinde kariyerinde ilk defa kameron milli takımına seçilmesi ilginç...

hatayspor yöneticileri konuşsanıza ulan. aynı şey bize yapılsa yangın yerine çevirmiştiniz ortalığı.

aboubakar ve billong arasındaki ilişki açığa çıkarılsın. ağır şike döndü bu maç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt