SL 20/21 H:39 | Beşiktaş 7-0 Hatayspor | MS | 1 Mayıs - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:39 | Beşiktaş 7-0 Hatayspor | MS | 1 Mayıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o maci izledim canli canli, macta komik bir gol oldu diyemem, besiktas genel olarak bizden daha üstün oynadi sezon boyu, arti adamlar bizim gibi yavas oynamiyorlar, 7:0 yendiyse yendi sen bjkye 3 atmissin daha 20 dakikan var ne diye geri cekildin, denizliye gol atarken ilk yari nerdeydin, malatya keza ayni, tamamen FTye yazar bu final, ayrica sergenede yakisti sampiyonluk adamlar cok istediler, bizim FT gibi 15 mac kacirmadi!!!
Larinin kalecinin kapattığı köşeye attığı gol komik değil mi ? Billong un şut için oyuncunun önünü açtığı gol komik değil mi?

Larinin kalecinin kapattığı köşeye attığı gol komik değil mi ? Billong un şut için oyuncunun önünü açtığı gol komik değil mi?
o golü hatirliyorum kapattigi köseye igne deligine gecirir gibi sansinin yardimiyla golü atti, o golü yemek imkansiz degil, sansiz günü olsa muslerada yer. bu mactan birsey aramaya gerek yok, türkiye liginde yavas oynayan takimlara karsi hizli oynarsan herzaman 1:0 önde baslarsin. malatya macinda bile yürüdük ilk yari FT sagolsun.

Bu sezon temizdi
Hakettiler diyen kimseyle tartışmam
Vaktimi harcamam
Biz kendimizi öyle eleştiriyoruz ki
Ortaya 100 puanlık bir takım çıkıyor
Yok öyle bir takım
4-5 maçımız var ki hakemler sıçtı resmen
2 verilmeyen gol 2 karşı karşıya kesilen topumuz var, biri bjk maçı
Ve,averajla kaybettik
Rakibin 3 macı bir mac o ofsayt
Öyle bir sezondu
Misal Ankaragücü maçı ilk gölde vids bariz faul yapıyor, vara gidilmiyor
Vs vs
Kirli bir sezon bitti
Çok ah alındı.

Malatya ya algı yönetimi yapan Ahmet Nur çebiye Malatya başkanı çıkıp 2 çift laf etti mi acaba bunu gerçekten merak ediyorum. Bu yıl bu ağlak leş kargaları şampiyon olduysa bu şampiyonluk Hatay, Alanya ve Nihat Özdemir e yazar. Kartal yuvası değil şike yuvası.

bizde son maçta 2 gol daha atsaydık biz seviniyorduk
sorun bizde atabildiği kadar atacaktık kulağımız göztepe de olmayacaktı

Biz denizliye 10 tane atsaydık şampiyonduk diyenler,
Sezonun genelini göz önüne aldığınızda, Malatya maçında 3 kırmızı kart görmeyeceğimizi garanti edebilecekmisiniz ?

Arkadaşlar bizim gibi ülkelerde futbol bir spordan daha fazlası, kitleleri uyuşturmak için bir araç. 2000 li yılların başındaki gibi Galatasaray ın ligi force etmesine izin vermiyorlar. Bunun ekonomik ve sosyolojik pekçok sebibi var anlayana tabiki.

Biz denizliye 10 tane atsaydık şampiyonduk diyenler,
Sezonun genelini göz önüne aldığınızda, Malatya maçında 3 kırmızı kart görmeyeceğimizi garanti edebilecekmisiniz ?

Arkadaşlar bizim gibi ülkelerde futbol bir spordan daha fazlası, kitleleri uyuşturmak için bir araç. 2000 li yılların başındaki gibi Galatasaray ın ligi force etmesine izin vermiyorlar. Bunun ekonomik ve sosyolojik pekçok sebibi var anlayana tabiki.

Katılıyorum. O tarihten sonra kimse bırak 4 seneyi 3 sene üst üste bile olamadı. fener 2006 da verdi , biz 2014 de verdik , beşiktaş 2018 de verdi. Hatta biz geçen sene yine verdik 2020.

Ne şiş yansın ne kebap hesabı devam ediyor.

Neden bizden kimse jean claude billong olayının üstüne gitmiyor sezonun en formda takımının yani 3 değil 5 değil 7-0 yenildiği maçta stoperin maçtan alınıp sözleşmesinin feshedilmesi, ardından ülkeyi terk etmesi ve bu kadar düşük bir topçunun milli takıma alınması normal ve futbolun olağan akışında olan şeyler mi?Hiç bir şey olmasa bile bir şeyler olmuş işte ben yönetici olsam en ufak kıvılcımın sonuna kadar peşinden giderim bunlar niye böyle ya.Şu olay bizde olsa basını medyası fenerlisi besiktaslisi susar mıydı 30 yıldır Zalad diyorlar biz iki hafta önce olmuş şaibeli bir olayı konuşmuyoruz ki susunca unutulsun diye herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt