SL 20/21 H:40 | MKE Ankaragücü 1-2 Fenerbahçe | MS | 8 Mayıs - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
lig bitti zaten yav, beşiktaş hatay gibi paraları yatırıp son 2 maçı averaj yarışına dönüştürür. hurma'yla sepil cebine bakar zaten, şampiyon kim umurlarında mı herifin. bu maçla bizim 2.'lik gitti, o üzücü. gerçi şampiyon bile şl'ye gidemeyecek belki de, 1. olmadıktan sonra 2 ya da 3 olmak arasında pek fark yok.
Bu sene 2.lik gayet iyi.
Eğer Avrupa ligi kupasını Man Utd kazanirsa
Bizim ligin 2.si sadece bir eleme oynayacak mış Cl için.
Onda elenirse direkt Avrupa ligi gruplarına kalıyormuş
Bu sezon ki 2.lik kıymetli yani

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sene 2.lik gayet iyi.
Eğer Avrupa ligi kupasını Man Utd kazanirsa
Bizim ligin 2.si sadece bir eleme oynayacak mış Cl için.
Onda elenirse direkt Avrupa ligi gruplarına kalıyormuş
Bu sezon ki 2.lik kıymetli yani

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

türkiye'de hiçbir takım şl elemesinden çıkamaz diye tahmin ediyorum. eğer avrupa ligiyle konferans ligi farklı şeyler ve arada uçurum varsa o kötü ama 2.'likte gelecek şl elemesi bizim coğrafyada pek bir hayır doğurmaz gibi.

Sonucu görünce çok sinirlendim ama futbol tanrısı sanki bunların yine son maçta verdiği Şampiyonluğu görmek istiyor gibi geliyor bana.

Yeni izliyorum ozetini, ilk yari geneli ve ikinci yari basinda A.Gucu cok ustun oynamis. Yazik olmus gercekten. Kalite farki diyelim. Cok net kacirmis A.Gucu ozellikle ilk yari, 2-3 yaparlarmis. 6-7dk uzatma dogru bilmiyorum maci izelemedim ama amatorce gol yemis (2.gol) A.gucu.

Üst Alt