⚽ SL 20/21 H:41 | Denizlispor 1-4 Galatasaray | MS | 11 Mayıs - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Basket takımlarında bile teknik faulu atacak oyuncu bellidir ki baktığın zaman onlarca sayının olduğu bir maçta 1 sayı nedir ki dersin..O oyuncu sahadaysa o atar..

Futbol maçlarında 1 penaltı golüyle maç kazanılıyor bazen ama biz keyfimize göre penaltı attırıyoruz..

Son maçlardaki grafiğe bakacak olursak:
Konya maçı 1 gol
Gençlerbirliği maçı 2 gol
Beşiktaş maçı 3 gol
Denizli maçı 4 gol
Malatya maçı ...Maçtan sonra editleyip yayınlayalım.Matematik yaniltmaz.Gol yemezsek sampiyon oluruz inşallah.

Son maçlardaki grafiğe bakacak olursak:
Konya maçı 1 gol
Gençlerbirliği maçı 2 gol
Beşiktaş maçı 3 gol
Denizli maçı 4 gol
Malatya maçı ...Maçtan sonra editleyip yayınlayalım.Matematik yaniltmaz.Gol yemezsek sampiyon oluruz inşallah.

Cocukca gelecek biliyorum :) Dayanamdim artik saatlerdir paylasayim diyordum, durduramadim kendimi artik..

Bugun ogleden sonra 1-2 saat kestireyim dedim Bayram kahvaltisi, sohbetleri falan sonrasi.. "Ruyam" 'da ekolu olacak ama, dk. 82 sanirim biz 5-2 ondeyiz, goztepe ise 1-1 yapiyordu maci. Sonra, oglan gelip uyandirdi, tekrar dalmaya ruyaya donmeye calistim ama nafile.. Bir an gercek sandim gercekten hemen telefona sarildim. Dunden beri yaziyorum uzun zaman sonra ilk kez bu kadar heyecanliyim. Hala daha ara ara saat ve takvime bakip sayiyorum geriye dogru. Yalniz yineleyeyim, olamazsakta uzulmem. Benim beklentim CL'ye on elem dahi olsa gitmek, bu saatten sonra en kotu 2. oluruz diyorum bu da beni "uzmuyor". Ama biz Galatasarayiz, elimizden geleni yapacagiz. Aslanlar'a ve Hocamiz'a guveniyorum.

Cocukca gelecek biliyorum :) Dayanamdim artik saatlerdir paylasayim diyordum, durduramadim kendimi artik..

Bugun ogleden sonra 1-2 saat kestireyim dedim Bayram kahvaltisi, sohbetleri falan sonrasi.. "Ruyam" 'da ekolu olacak ama, dk. 82 sanirim biz 5-2 ondeyiz, goztepe ise 1-1 yapiyordu maci. Sonra, oglan gelip uyandirdi, tekrar dalmaya ruyaya donmeye calistim ama nafile.. Bir an gercek sandim gercekten hemen telefona sarildim. Dunden beri yaziyorum uzun zaman sonra ilk kez bu kadar heyecanliyim. Hala daha ara ara saat ve takvime bakip sayiyorum geriye dogru. Yalniz yineleyeyim, olamazsakta uzulmem. Benim beklentim CL'ye on elem dahi olsa gitmek, bu saatten sonra en kotu 2. oluruz diyorum bu da beni "uzmuyor". Ama biz Galatasarayiz, elimizden geleni yapacagiz. Aslanlar'a ve Hocamiz'a guveniyorum.
Herkes aynı havada, zaten bu seneden umudunu kesmiş halde tepetaklak gidiyorduk; üstüne kazansak da umut vermeyen bir oyun da vardı.Her halükarda Şampiyonlar Ligi ön elemesine fitiz.Ama derler işte büyük takım şampiyonluk hava işi.Bir anda rüzgar BJK maçıyla ters döndü ve şimdi umut ve heyecanla bekliyoruz.GSTV'deki antrenmanda Fatih Hoca bile bir başkaydi bugün.Koca sezonu kızgın, küskün,mutsuz,moralsiz,hevessiz, yorgun,bitkin geçiren bir teknik adamın bile gözlerinin içi gülüyordu.Bir maç,bir final ve neden olmasın.Heleki finallerin takımı biz isek.

Üst Alt