ŞL 20/21 H Grubu M:1 | RB Leipzig 2-0 Başakşehir | MS | 20 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şu maçın en iyi yanı

tam seneye ekibimizde karanlık çağ bitip aydınlığa kavuşma ümitlerimiz yeşerirken okan buruk isimli tenekenin ümitlerimizi yıkma ihtimalini azaltıyor

akpsehirde yaptiklari iyi gozle bakiyordum bizim beyle karsilastirirken, ama bize cok daha iyisi lazim.

Marco Rose'u cok istemistim, Gladbach 1m euro fesih odemis ve hemen kapmis sonuc ortada.

Artık avrupada pozisyon bile bulamadığımız şerefli mağlubiyetlere sevindiğimiz yıllara döndük.Adamların sadece futbolu önde değil.Siyasetleri,yaşam standartları,ekonomileri vs her şeyde ilerideler.Coğrafya kaderdir sözü şu dünya üzerinde kurulmuş en mantıklı cümle.
Biz de dedikodu yapmakta, birbirinin ayağını kaydırmakta, kiskanclikta, yalakalıkta, yalanda dolanda, kurnazlıkta çakallıkta, amca dayı ile iş yapmakta, göz boyamakta gosteriste, çalmakta cirpmakta falan ilerideyiz ya

Yabancı sınırı yokken şu takımın açuarısı kadar takım kurmak çok zor değil. Diagne’ye 13 m euro vermek yerine 35 yaşında (fizik yaşı 45) Falcao’yu almak yerine 22-23 yaşında ateş eden 2-3 adam al ligi domine et. Ozan bile bu ligi forse edebiliyor.

hassenhuttl ve graham potter benim şu anki favorilerim

Hassenhuttel, southampton berbat durumdayken kisa zamanda inanilmaz toparladi.

keske oyle biri gelse, potter da ilginc bir adam.

Hassenhuttel 2018 de gelmis, 2 senedir takimin basinda ve takim iyi ve guzel top oynuyor.

Suan bizle mac yapsalar 5 yeriz

Terim 4 senedir basinda takimda gram ilerleme yok

:falcao:

Üst Alt