ŞL 20/21 H Grubu M:3 | Başakşehir 2-1 Manchester United | MS | 4 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topu takip etme, rakibe basma, orta sahada ön liberosuz oynama, savunmada topu gevelemeden orta sahaya aktarabilmek, kornerleri ön direkten öteye atabilmek. Mac baslamadan zaten yeniliriz diye rakibi analiz etmemezlik yapmamasi.

Evet, bunlar topu 50 metrede oynamaya çalışan kontra takım hareketleri. Galatasaray ligde böyle oynasa hiçbir takım gelsin diye kendini bizim yarım sahaya atmaz.

okan böyle devam ederse fatih terimin yerine göreve gelmesi uzak ihtimal değil.

Aslında fatih terim oluşturulacak güçlü yönetimde futbol şubesinden sorumlu yönetici okan burukda teknik adam olabilir.

Ama tabiki yönetim özellikle ekonomik olarak güçlü yönetim ocak ayına kadar gelmeli.Aksi halde işimiz zor.Seneyede fatih terim gelen yönetime futboldan sorumlu yönetici olarak girer..

Manchesterda 6,pariste 7 yiyince çöp bidonu olur okan yeniden,sizde cöp atarsiniz o bidona

şikecilerin antu forumu mu Galatasaray forumu mu belli değil..
Galatasarayın en büyük efsanesine nasıl laf çakarım derdindeler.Ondan sonra Galatasaraylıyım diye ortalıkda gezinirler.
Düzeyli bir şekilde eleştirenlere lafım yok.

okan konusuna gelince bizim kadroyla çıksın bu manchesster maçına görürdüm ben onu.
Bir maçta teknik adam olsun oyuncu olsun inanılmaz abartan adamlar var forumda.Bomboş yorumlar.

Üst Alt