ŞL 20/21 H Grubu M:3 | Başakşehir 2-1 Manchester United | MS | 4 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ligin ilk haftalarinda okan yerin dibine sokuluyordu

simdi okani esinden daha cok sevenler goruyorum

ilginc

Ağa bunu ilk haftalarda da söyledim geçen seneyi çabuk unuttu millet 5 maçta 5 puanla başlayıp şampiyon oldular.. yine aynısı oluyor ciddi ivme yakaladı başak okani itin gotune sokmak için pusuda bekliyorlar. geçen maç kaybettiler yine söylenenler oldu o zaman da dedim yenilirse böyle yenileceksin bizim gibi ezilerek değil.. biz drogbali sezon Real maçından beri hangi büyük takımı yendik onu bırak beraberliğimiz bile yoktur muhtemelen.. okanin ahım şahım bir hoca olduğunu da düşünmüyorum bu arada ama adamın gereksiz gömülmesi de uzucu

Ağa bunu ilk haftalarda da söyledim geçen seneyi çabuk unuttu millet 5 maçta 5 puanla başlayıp şampiyon oldular.. yine aynısı oluyor ciddi ivme yakaladı başak okani itin gotune sokmak için pusuda bekliyorlar. geçen maç kaybettiler yine söylenenler oldu o zaman da dedim yenilirse böyle yenileceksin bizim gibi ezilerek değil.. biz drogbali sezon Real maçından beri hangi büyük takımı yendik onu bırak beraberliğimiz bile yoktur muhtemelen.. okanin ahım şahım bir hoca olduğunu da düşünmüyorum bu arada ama adamın gereksiz gömülmesi de uzucu

bende begeniyorum da ya yerin dibine sokuluyor ya biat ediliyor gibi geliyor, ikinci tayfa da ftye laf sokayim diye seyimi bile veririmci tayfa oluyor genelde

yoksa tabi, iyi is yapti/yapiyor

Futbol da herseyden cok özgüven önemli

Basaksehir bir ivme yakaladi ve özgüvenli bir sekilde ilerliyorlar,Biz sezon basinda ayni sekilde basladik hatta suan övdügümüz basaksehir’i üstün bir futbol la maglup ettik ama dedigim gibi özgüven cok önemli ritim kaybedince bazi seyler alt ust olabiliyor kirilgan bir oyuncu kadromuz da var

Fener macinda puan kaybettik ardindan bambaska bir sürec oldu bizim icin

Şl galibiyeti kaç puan veriyordu ülke puanlamasında 🙄

2 puan geliyor.
SL galibiyeti = 2 puan.

sezon başına alınan puanlar toplanır ve Avrupa Kupası müsabakalarına katılan birlikteki kulüplerin sayısına bölünür.

İlk eleme turunda - 0.5 puan
İkinci eleme turunda - 1 puan
Grup aşaması katılım bonusu - 4 puan
Grup aşamasından galibiyet - 2 puan
Grup aşamasından çekiliş - 1 puan
16 - 4 puanlık tura katılım bonusu

16, çeyrek final, yarı final veya final turuna ulaşan kulüplerin her biri ek bir puan alacak.

mevcut gsmizde ilk golü de 2.golüde atıcak vasıfta topçumuz yok biliyorsunuz dimi ne falcao ne diagne topla o kadar mesafeyi katedemez zaten ilk golde 2.golde ise feghouili denilen topçumuz bu ve benzeri daha basit pozisyonları hunharca harcıyor bi çok maçta

Üst Alt