ŞL 20/21 Son 16 M:1 | Barcelona 1-4 PSG || Leipzig 0-2 Liverpool | MS | 16 Şubat - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim Avrupa futbolundan fersah fersah geride oldugumuzu tekrar etmeye gerek yok. Türkiye'deki sistem degismedigi sürece biz Rangerslara elenmeye devam ederiz.
Mevcut takım elenmezdi yalnız. Biz hep bi eksikle cabalamaya çalışıyoruz, bunda hocaya bende çok suç buluyorum 3 senede az buçuk orta seviyeye gelebilecek birkaç çocuk bulamadı. Olanlarda da ciddi düşüş var.
Hep diyorum öncelikle antrenman sistemi değişmeli, sonra teknolojiyi banko kullanmamız gerekiyor. Toplamda bir kere harcayacağımiz 20 milyon Euro ile geleceğimiz kurtulacak.
Öyle 50 lira at sms at 1.5 milyon lira prim değil Galatasaray'ı seven yardım yapmak isteyen kişiler önce teknolojik donanımlara sahip modern bir tesis için birlikte olmalı. İnşaat ve yer halledilir önemli olan içerideki teknolojik donanım ve en önemlisi bürokrasi engelini asmak

bu barcelonada arda bu haliyle bile yıldız olur emre akbaba bile bu barcelonada rahat oynar ne hala getirmişler,
nerde o guardiola döneminin tüm zamanların en büyük efsanesi denilen takımı.
yönetim istifa bağımsız katalunya diye bağırasım geldi.

Barcelona'nin durumu icler acisi. Messi'nin bu saatten sonra bu takimda kalacagini dusunmuyorum. Yonetim olsun getirdikleri Koeman olsun bir ise yaramiyorlar maalesef. Barcelona'nin toparlanmasi bir kac seneyi bulur. 2. yarisini izleyebildim. Trincao belli ki is yapabilecek biri ama onun disinda umut vaad eden oyunculari yok. Birde Pique, Lenglet ve Busquets'ten artik kurtulmanin zamani geldi. Jordi Alba'ya bir sozum var. Ulan Messi'den baska oyuncu mu yok surekli ondan aldigin pasi yine ona atmaya calisiyorsun. Herkes Messi'nin ayagina bakiyor yazik adama.

Bir sozumde Mbappe'ye. Sen ne muthis topcusun be aslanim. Top surmesi, adam eksiltmesi, sol bacagini da iyi kullaniyor. Son attigi gole saygiyla egilmek lazim.

Üst Alt