ŞL 20/21 YF M:2 | Manchester City 2-0 PSG | MS | 4 Mayıs - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben ne diyorum sen ne örnek veriyorsun.. seninki aşırı mantıklı olmuş..

Utanmaları için tonla sebep var.. tonla.. iş ahlakları yok.. mücadele yok.. aldıkları paranın karşılıkları yok.. sayayım mı daha ?

Futbolcunun utanması gereken yer city ve psg li oyunculara gibi yetenekli olmayabilirler ama MÜCADELE etmiyorlar ..
43. dakikada psg li oyuncuların geri koşuşunu bi izleyin birde bizim milyon euroluk adamların koşuşuna bakın...
Yaw sanki almanya 2. ligden ornek veriyorsun seninkiler milyon euroluk onlar 50 bin euroluk adamlar sanki. Oran oranti olarak bak olaya belki anlarsin.

Ayrica bizim takimda mucadele eksikligi falan yok yani maclari kicinla izledigin buradan belli, birbirine uyumlu olmayan ya da uzun sure birlikte oynamamis ve alismamis oyuncu gruplari, surekli degisen kadro ve uyum saglayamama gibi sikintilar var.

fatih hoca adım gibi eminim 2 yıldır bu kelin maçlarını izliyor fernandinhoyu jedson akbabayı de bruyne silvayı kılınc zannediyor

bu pas oyunu sacmalıgını city yüzünden bela ettı bize

Üst Alt