ŞL 21/22 C Grubu M:1 | Beşiktaş 1-2 Dortmund | MS | 15 Eylül - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 21/22 C Grubu M:1 | Beşiktaş 1-2 Dortmund | MS | 15 Eylül

Bizim 2 sezon önce Tt arena da real Madrid ve psg ile oynadigimiz maclar ile ayniydi bence bjk’nin performansi

Bizim de 2-3 tane pozisyonumuz vardi o maclar da ve iyi mücadele etmistik Ama rakiplerin daha tehlikeli pozisyonlari vardi

Bjk icin de aynisi gecerli,dortmund’lu oyuncular Biraz olsun becerikli olsaydilar en az 5 olurdu

Yani özgüven ve mücadele ile bir yere kadar Bas edebiliyorsun Ama sonrasi ise taktikla alakali bir durum

Club Brugge psg’ye karsi taktik olarak üstünlük kurdugu icin puan aldi mesela

boş yapma rekoru kırma peşinde misin
Ts maçında halille kerem ilerde verkaç yaptı diye tünelin ucunda ışık var diyen,randersa atak yaptık diye gümbür gümbür geldiğimizi iddia eden,dünkü bjknin yarısı kadar oynasın ş.ligini alıcaz diye konu açardı

Tutarlı olun biraz yaw,randers bize 250 pozisyon buluyo 1 gol atıyoruz biz süperiz,dortmund pozisyon buluyo bjk 1 gol atıyo bjk rezil

Dahada yazmıyıcam sana kb,anlamak istemeyene bişey anlatamıyosun

Ts maçında halille kerem ilerde verkaç yaptı diye tünelin ucunda ışık var diyen,randersa atak yaptık diye gümbür gümbür geldiğimizi iddia eden,dünkü bjknin yarısı kadar oynasın ş.ligini alıcaz diye konu açardı

Tutarlı olun biraz yaw,randers bize 250 pozisyon buluyo 1 gol atıyoruz biz süperiz,dortmund pozisyon buluyo bjk 1 gol atıyo bjk rezil

cannı sağolsun samet kardeş

8jk mücadele etti diyorlar aynı maçımi izledik it gibi koştular yaşlıların pili bitene kadar ama 2 isabetli şutu zor attılar ve rakib 90dk.boyunca yürüdü ve benim sayabilsigim 6 7 boş kale kaçırdı
Demekki iyi.mucadele olmasa neler olacak 🙂

Ts maçında mucadale olarak ilk yarı çok iyidik. Ki henüz assuncao diye 6 numaramız var bu adamı görmedik bile. Bazı taktik hatalar olmasa farkli galip gelebilirdik ama taktiksel olarak ortasahayi rakibe çabuk veriyoruz. Bu buyuk sorun bizde oyuncu kalitesinden ziyade taktik sorunlarından kaynaklı. Bu sorunu asarsak ve bu cenabet gol kaçırma işini cozebilirsek genç, koşan ve yetenekli oyuncuları kadrosunda barındıran bir takım olarak yapabileceklerimiz üst düzey olabilir. Renders maçlarını bir kriter olarak görmek bence doğru değil. Hem kadro eksikti aytaclar filan oynuyodu hemde halen oturmamış bir takım vardi ki halen tam oturmuş değil. Renders fizik olarak daha iyidi çünkü biz hazır değildik onların ligi daha önce başlamıştı. O maçlarda gayet normaldi pozisyon vermemiz. Ayrıca ikinci maçta 5-1 bitebilirdi onca negatif şeye rağmen (transfer, yeni takım, kondüsyon vs)
Bjk ye gelince iki uzun topta pozisyon ve gol buldular onun harici atakları neredeyse yok. Yani o kadarınida yap artık. Sahanda şampiyonlar ligi maçı oynuyosun ve gol yemissin. İkinci olarak bjk güzel mücadele etmedi. Benim gördüğüm ortasahada 3 kişi arasında dönüp dönüp çıkan ve gollük paslar veren bir Dortmund vardı. Neredeyse tüm ikili mücadeleleri Dortmund kazandı. Bjk futbolcuları dakika 70 te diller dışarda geziyodu. 2-0 dan sonra 16 yaşında gençlerine tecrübe kazandırmaya çalışan ve bulduğu 5 adet yüzde yüz gol pozisyonunu cömertçe harcayan bir Dortmund. Bjk adına verdiği paslar ile başarılı olan tek futbolcu vardı oda pijanic. Harici defansindan hücumuna kötü futbolcular izledim. Hatta sol kanat diye bişey yok bjk de. Larin ve sol bekleri ciddi kambur. Diğer kanatta emekliliğe gelmiş bir ghezal (feghouli misali) ve Milletin öldüğü rossier en son Dortmundlu kanat oyuncusuna madara oldu defalarca. Çalım atabilen oyuncuya karşı çok kötü.
Sen başka türlü düşünebilir veya izleminden farklı sonuç çıkarmış olabilirsin renktas sonuçta yorumlar ve fikirler farklı olabilir ve saygım sonsuz ama ben maçı ancak böyle özetleyebildim

Son düzenleme:
Ben öyle görmedim, aynı oyunu biz oynayınca nasıl da uçup kaçıyoruz, BJK oynayınca neden rezil oyun diyorlar bu durum merak edilmiş.
Hem futboldan anlamıyolar,hemde laftan :)
Defansını yürüyerek geciyorlardı nesini beğenecem öyle takimin @Samet Nalbant
Reyis farklı bişey anlattım ben orda

Bi daha oku

Maç öncesi dortmund 20 tane atar diyip,bjk batshuayiyle pozisyona girince dortmunda leş diyip,dortmund 2 tane atınca 8 geliyo diyip,golleri kaçırınca bu dortmunddan adam olmaz diyip,2-1 bitincede dortmundu gömüp bjk ucuz kurtuldu diyenler(bjknin 2-3 pozisyonu vardı)

Randers bize aynısını yapıp bizde bjk gibi 2 pozisyona girince bizi övmelerine parmak basmıştım

Hem futboldan anlamıyolar,hemde laftan :)

Reyis farklı bişey anlattım ben orda

Bi daha oku

Maç öncesi dortmund 20 tane atar diyip,bjk batshuayiyle pozisyona girince dortmunda leş diyip,dortmund 2 tane atınca 8 geliyo diyip,golleri kaçırınca bu dortmunddan adam olmaz diyip,2-1 bitincede dortmundu gömüp bjk ucuz kurtuldu diyenler(bjknin 2-3 pozisyonu vardı)

Randers bize aynısını yapıp bizde bjk gibi 2 pozisyona girince bizi övmelerine parmak basmıştım

Aman renktaş dikkat et, forum da böyle giderse AAK'den sonra sıra sana gelebilir. İlginç bir şekilde farklı görüşten olanlar bir şekilde yok negatif hava veriyordu diye ilginç nedenler ile bir şekilde kitaba uydurularak banlanıyorlar.

Aman renktaş dikkat et, forum da böyle giderse AAK'den sonra sıra sana gelebilir. İlginç bir şekilde farklı görüşten olanlar bir şekilde yok negatif hava veriyordu diye ilginç nedenler ile bir şekilde kitaba uydurularak banlanıyorlar.
Ahaha farkındayım ft konusundan şutlanmışım zaten

Şutlanmam hiç önemli değil valla eskisi gibi sadece okurumda sorun yok benim için :)

Bilip bilmeden konuşanlar içinde aynı şey geçerli yalnız altını cizerim. Töhmet altında bırakamazsın yönetimi. Kaç defa uyarıldı acaba aak? Biliyo musun mesela? Günde kaç raporla ugrastiriyordu bizi? Muhtemelen bilmiyorsun. O yüzden bu şekilde yorum da yazamazsın.

Aak farklı görüşte olduğu için değil kafasının dikine gittiği için ban yedi. Forum burası herkes aynı fikirde olsa amacı olmaz bu alanın. Farklı görüş eleştiri dozunda ve doğru olduğunda değerlidir. Her başlığa olumsuz mesaj pompalayarak değil.

GSCimbom Mobile App

Bilip bilmeden konuşanlar içinde aynı şey geçerli yalnız altını cizerim. Töhmet altında bırakamazsın yönetimi. Kaç defa uyarıldı acaba aak? Biliyo musun mesela? Günde kaç raporla ugrastiriyordu bizi? Muhtemelen bilmiyorsun. O yüzden bu şekilde yorum da yazamazsın.

Aak farklı görüşte olduğu için değil kafasının dikine gittiği için ban yedi. Forum burası herkes aynı fikirde olsa amacı olmaz bu alanın. Farklı görüş eleştiri dozunda ve doğru olduğunda değerlidir. Her başlığa olumsuz mesaj pompalayarak değil.

GSCimbom Mobile App

O zaman yorumumu ve üyeliğimi silmek sizin elinizde. Eğer yazdığım bir görüş hukuki sınırlar çerçevesindeyse istediğim şekilde istediğim yorumu yazarım. Zaten aksi durumda karşıma hukuk çıkar. Eğer hukuka uygun yaptığım bir yorumu yazamayacağımı söylüyorsanız bunun takdiri zaten kamu oyu yapar.

İyi Forumlar.

Üst Alt