ŞL 21/22 ÇF M:2 | Atlético Madrid 0-0 Manchester City | MS | 13 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
SON DAKİKA: Stefan Savic tünelde Jack Grealish ile fiziksel kavgaya karıştı, polis olayı ayırmak için müdahale ediyor. [via
@btsportfootball
]

ispanyollar da öyle valla zamanında top oynamıştım bi avuç ispanyolla tam dayaklık çirkef herifler

100%

Ben eskiden top oynarken benim takimimda da vardi 2-3 tane. Hic sevmezdim kendilerini bir bok saniyorlar hem saha ici hem saha disinda, gercekten tam dayaklik herifler. Hep bir degisik olma hep bir Ispanyol olduklarini insanlarin gözüne sokma cabasi icindelerdi.

Bir kac defa bahsetmistim forumda ben bayagi sert oynayan birisiydim, biraz Bülent Kaptan biraz Melo tarzi her topa Allah ne verdiyse dalardim. Bu yavsaklara top gecti mi hep kayarak dalardim hic sevmedigim icin.

Forumda nekadar ingiliz sevici varmış lan.
İki gündür bu saatlerde bir girip bakıyorum haber var mı acaba diye dün RMCimbom'du bugün MCCimbom!! Yazıklar olsun! Hele Real Madrid denen pislik takım bizi hile hurda vasıtasıyla tarihimizde eksik kalan tek kupadan etmiştir. Çoluk çocuk işte ne yaparsın yeni nesil böyle Galatasaraylılığı en başarılı olanı tutmakla eşdeğer gördüklerinden şaşırtıcı değil. İki seneye Manchester United iyi takım kurunca onu tutmaya başlarlar bizi sahada yenince masa başında yenmeye çalışmamışlar gibi!!

Üst Alt