⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:10 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

Macin siniriyle tuhaf yorumlar okuduk

Lokomotiv macindaki oyun anlayisi ile oynadik hatta bu defa ilk yari golu de bulduk Mac ortada geciyordu Ama Muslera girdi devreye yine hatali gol yedi

Macin hakki beraberlikti ve zaten beraberlik Bizim icin Iyi bir sonuc olacakti,bjk Gecen sezonun sampiyonu ve kadro olarak daha da güclendiler,Biz ise sifirdan takim kuruyoruz gelistirmemiz gereken seyler var

Beraberlik sansi da geldi Halil kacirdi,Mohammed penalti’yi atamadi

Takim ayni oyunu lokomotiv ve marsilya macinda oynadiginda dogru oyun ile basarili olduk diyenlerin maglup oldugumuzda hemen teknik heyet ve oyunculara saldirmasi sacmalik

Eger genc oyunculara sabir edemeyeceksek ozaman yillardir neden ajax club Brugge gibi takimlari Örnek alalim diyoruz
Lokomotiv macinda da dedim dun de dedim bugunde diyecegim. Hocadan bize birsey olmaz. Kimse kimseyi kandirmasin. Ocak ayinda gelecek transferler ile yine sampiyon olamayiz. Bu seferde bahanesi gec transfer yaptik diyecek. Hoca herkesi sucluyor ama kendini elestirmiyor. Nerde ne hata yaptim demiyor. Bu anlayis ile gittigi surece takimdan birsey olmaz. Ozelestiri yapamayan hocanin takima ne gibi faydasi olacak?

Boyle bir taktik anlayisi yok. Ha lokomotiv taktigini yapmak isteseydi hoca diagne ve ozellikle morutani sonradan oyuna almasi gerekiyordu. Ayrica ilk 25 dakika ezildik. Besiktasin golu bulamamasi mucize oldu. Bu taktik anlayis ile bir yere varamazsin.

Sorun futbolcularda degil sorun hocada. Takimin penalticisi belliyken izin vermeyecek. Mohammed birak topu demesi lazim. Eline boyle firsat geciyor ve biz comertce harciyoruz.

Üst Alt