⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak

Bu kadar bariz hatalar, bu kadar maçın sonucuna etki etmek nedir anlamıyorum. Bir halt ediyorlarsa bile üstü kapalı yapılırdı böyle şeyler eskiden. Kaç maç etti, doğruyorlar demiyorum ağzımıza s.çtılar resmen afedersiniz. Eskiden böyle tek tük maçlar olurdu, 10 maçta 1 hatta 20 maçta 1 falan olurdu ve ben çok üzerinde durmazdım, hakem heyecan yaptı herhalde derdim. Ama bu sene gibisini herhalde bir daha ömrüm boyunca görmem. Bildiğin savaş ilan etmişler bize, bu kadar aleni hatayı tesadüflerle, münferit hakem hatalarıyla açıklamak imkansız.

Biz şimdi kiminle nasıl mücadele edeceğiz diye soruyorum kendi kendime. Adamlar futbola dair her şeyi öldürüyorlar. Maçları nasıl sadece futbol odaklı izleyebilirsin ki bu ortamda?
imkan olsa bir avrupa ligine iltica etsek..

Santrafor Halil kötü de oynasa ki çok kötü oynadı ama onun çıkıp Aytaç’ın girmesi maçın gitmesine neden oldu. Başka santraforun olmadığına göre Halil’in oyunda kalmasından başka çaren yok. Zaten Aytaç girer girmez rakibe beraberlik golünü hediye ederek yenilginin yolunu açmış oldu.
halil sadece forvet arkası oynayabilir.. mustafa yada cagnenin arkasında faydalı olur.. bu ikisi yokken mesela oğulcanı santrafor oynatıp halili serbest oynatmak gerekirdi.

Üst Alt