SL 21/22 H:30 | Fenerbahçe 2-1 Konyaspor | MS | 20 Mart - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:30 | Fenerbahçe 2-1 Konyaspor | MS | 20 Mart

2021 UEFA ülkeler sıralaması, ülkelerden 2022-23 UEFA Şampiyonlar Ligi, 2022-23 UEFA Avrupa Ligi ve 2022-23 UEFA Konferans Ligi turnuvalarına katılacak takımların sayısını ve bu takımların maçlara başlayacağı turları belirlemekte kullanılır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2021 UEFA ülkeler sıralaması | Wikiwand

burada 13.sıradayız bu puan durumu 22-23 kapsıyor.

Tamam iste artik direk katilim diye birsey soz konusu degil Zafer renktas haberlerde var cokca haberi

• 2022-23'te 2 ön eleme
  • UEFA ülkeler sıralamasında 13. sıraya gerileyen Türkiye, önümüzdeki sezondan itibaren şampiyonunu kesin olarak direkt Şampiyonlar Ligi'ne yollayamıyor.
  • Yani, 2021-22 sezonu Süper Lig şampiyonunun direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne katılma hakkı yok. Şampiyon takım, 2022-23 sezonunda Devler Ligi gruplarında mücadele edebilmek için 2 ön eleme oynamak zorunda kalacak.

Tamam iste artik direk katilim diye birsey soz konusu degil Zafer renktas haberlerde var cokca haberi

• 2022-23'te 2 ön eleme
  • UEFA ülkeler sıralamasında 13. sıraya gerileyen Türkiye, önümüzdeki sezondan itibaren şampiyonunu kesin olarak direkt Şampiyonlar Ligi'ne yollayamıyor.
  • Yani, 2021-22 sezonu Süper Lig şampiyonunun direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne katılma hakkı yok. Şampiyon takım, 2022-23 sezonunda Devler Ligi gruplarında mücadele edebilmek için 2 ön eleme oynamak zorunda kalacak.

yanlış yazıyorlar. benim yolladğım linki okuyun 2021 sıralamasında türkiye 13. sırada olduğu için 22-23 de aynen bu sezon başı gibi devam.

2022 sıralamasında 19. sıraya düştük bu yüzden 23-24 de avrupa liginde takımımız yok. şampiyon 1 eleme diğerleri konferans.

yanlış yazıyorlar. benim yolladğım linki okuyun 2021 sıralamasında türkiye 13. sırada olduğu için 22-23 de aynen bu sezon başı gibi devam.

2022 sıralamasında 19. sıraya düştük bu yüzden 23-24 de avrupa liginde takımımız yok. şampiyon 1 eleme diğerleri konferans.

Sen simdi hala inatla Trabzon direk Sampiyonlar Ligine katilacak mi diyorsun? Trabzonlu bir arkadasin varsa ona sorarmisin bakim sana nasil bir cevap verecek. Sonra buraya cevabi da yaz bir zahmet. Bekliyorum.

Rumen kazikları de,butun sezon taylan ve berkanla oynayalım.ondan sonra takim o kadar kotu mu? de.takimda ortsaha olmadığı gibi alternatifide yok.fenerden tek iyi yanimiz stoperler ve birazda bekler.

Sen simdi hala inatla Trabzon direk Sampiyonlar Ligine katilacak mi diyorsun? Trabzonlu bir arkadasin varsa ona sorarmisin bakim sana nasil bir cevap verecek. Sonra buraya cevabi da yaz bir zahmet. Bekliyorum.

dostum ben sana kanıtlarıyla atıyorum neden ısrarla anlamak istemiyorsun?

bak bu 2022 sıralaması burada 19. sıraya indik. 23-24 sezonunu ilgilendiriyor bu sıralama

bu da 2021 burada 13. sıradayız ve 22-23 sıralamasını belirliyor.

sonuç ts zaten şampiyon direk gruplarda

2. konya yada fb ş.ligi ön eleme 2 yada 3 tur olacak

3. ts kupayı alırsa direk avrupa ligi gruplarda alamazsa 1 ön eleme

4. avrupa ligi 2 ön eleme

5.konferans eleme

dostum ben sana kanıtlarıyla atıyorum neden ısrarla anlamak istemiyorsun?

bak bu 2022 sıralaması burada 19. sıraya indik. 23-24 sezonunu ilgilendiriyor bu sıralama

bu da 2021 burada 13. sıradayız ve 22-23 sıralamasını belirliyor.

sonuç ts zaten şampiyon direk gruplarda

2. konya yada fb ş.ligi ön eleme 2 yada 3 tur olacak

3. ts kupayı alırsa direk avrupa ligi gruplarda alamazsa 1 ön eleme

4. avrupa ligi 2 ön eleme

5.konferans eleme

Trolluk yapiyorsan yeter aga bu kadari pes yani :asd:

Üst Alt