⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart

Maç dışı hobiler bulmam lazım kendime yoksa bu forumda sözde Galatasaraylı futbol bilmezlerle daha çok kavga ederim. Hiç gerek yok bu sezon benim için futbol anlamında takip edeceğim tek olay önümüzdeki günlerde yapılacak olan olağan genel kurul toplantısı. O toplantı sonucunda Burak Elması ibra edip zorunlu seçim kararı aldirmazlarsa geçmiş olsun gelecek sezon da gider

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Birde muhamet demir kereme ikinci sert yapilan hareketten sonra el kol hareketi yapmaz mi. Sen önce kendi oyuncuna recep niyaza ayakta kalmaya ögret ama yok orda kactane umut vaadeden ataklarimiz kesildi isinize gelir.

Ulan Burak Elmas sen ne beceriksiz, ne vasıfsız , ne iş bilmez bir başkan çıktın öyle Galatasaray'lı olmaktan bile soğuttun bizi Allah'a havale ediyorum seni, Dursun Özbek'i bile arattın bize. Tez zamanda bu kulübün kapısından defolup gidersin inşallah milyonluk kulübü ne hale getirdin rezil herif utanmadan o koltukta oturuyorsun halen bu takım ligde 15. sırada nasıl rahat uyuyacaksin bu akşam. Nerede Galatasaray'ın akil insanları, nerede bu kulübün önde gelenleri, Galatasaray liseliler, nerede gerçek sahipleri neden kimseden tek kelime çıkmıyor.

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gomise yapilan harekette penaltiymis, sonra el olan pozisyonu da es gectiler. Yayinci kurulus tekrarini bile göstermedi pozisyonun. Bu nasil bi is arkadas. Kereme yapilanlar, her umut vaad eden atagi kesmesi, recep niyaz gibi oyuncularin kendilerini yere saldigi icin. Bize gelince hemen cart diye penaltiyi cal, halbuki berkan adamin topuguna carpiyor. Simdi size soruyorum bu pozisyonda tehlikeyi figeredomu yasiyor yoksa berkan kendisimi? Kendi ayagi topuna geliyor. Bu figeredo ilk yarida yine ilk yarida kendisini ölürcesine ceza alaninda yere saldi ama bi uyari gelmedi. Yok arkadas bu ülkede futbolu cirkin oynayacaksin ve onun icin öldülenirileceksin, heleki GSe karsi oyananinca.

Son düzenleme:
Bir Allah'ın kulu bana hedefimizin kalmadığı bir sezonda 38 yaşında Gomis'i oynatarak ne amaçladığımızı anlatabilir mi ? Ben oyuncularda yaşa takılmam ama bir hedefin olur ve 45 yaşında olsa bile pragmatik olarak oyuncuyu kullanabilirsin, anlarım. Fakat bizim hedefimiz kalmamış, elimizde parlatabileceğimiz Mustafa var ama biz bitmiş sezonda önümüzdeki sezon bizimle olup olmayacağı bile belli olmayan Gomis'i oynatıyoruz. Keza orta sahada Taylan'dan ne bekleniyor ? Koy alt yapıdan bir genç oynasın. Bir bakarsın Ozan Kabak gibi 10 maçta parlar ve önümüzdeki sezonun banko oyuncusu olur. Keza sağ bekte Semih Kaya'yı oynatmak falan. Yahu al işte 3 tane yedin kaybettin. Alt yapıdan iki oyuncu koysaydın da 5 yeseydin ne fark ederdi abi ? Gomis'i, Semih'i, Taylan'ı oynatınca maçı mı aldın ?

Bir Allah'ın kulu bana hedefimizin kalmadığı bir sezonda 38 yaşında Gomis'i oynatarak ne amaçladığımızı anlatabilir mi ? Ben oyuncularda yaşa takılmam ama bir hedefin olur ve 45 yaşında olsa bile pragmatik olarak oyuncuyu kullanabilirsin, anlarım. Fakat bizim hedefimiz kalmamış, elimizde parlatabileceğimiz Mustafa var ama biz bitmiş sezonda önümüzdeki sezon bizimle olup olmayacağı bile belli olmayan Gomis'i oynatıyoruz. Keza orta sahada Taylan'dan ne bekleniyor ? Koy alt yapıdan bir genç oynasın. Bir bakarsın Ozan Kabak gibi 10 maçta parlar ve önümüzdeki sezonun banko oyuncusu olur. Keza sağ bekte Semih Kaya'yı oynatmak falan. Yahu al işte 3 tane yedin kaybettin. Alt yapıdan iki oyuncu koysaydın da 5 yeseydin ne fark ederdi abi ? Gomis'i, Semih'i, Taylan'ı oynatınca maçı mı aldın ?
Ben en çok da Gomis'in 90 dk oynamasına ve Pulgar'ın kaç haftadır oynamamasına takılıyorum. Madem oyuncu hazır değil, neden aldın? Aldın, neden oynatmıyorsun? 5 yerliyle sahaya çıktığın maçta kaç haftadır tüm maçlarda oynayan Taylan-Berkan ikilisinden birinin yerine Pulgar oynamaz mıydı yani?

Hakemlere kiziyoruz ama rakipler de hic masum degil. Hemen hemen her mac GSin dograncagini bilip hakemi yanlarina alip sahada her türlü pisligi yapiyorlar.

Yok ayaga basmalar, yere yatmalar, hakemi aldatip hizli atak kesmeler, aldatmaca penalti almalar, daha neler neler.

Ayni pozisyon penalti antebe vermisler. İnstada denk geldim

Bu mac galiba

Üst Alt