SL 21/22 H:30 | Rizespor 3-2 Trabzonspor | MS | 18 Mart - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:30 | Rizespor 3-2 Trabzonspor | MS | 18 Mart

Ali çıktı hakem hataları için ilk yarıdaki Beşiktaş - Galatasaray maçını örnek verdi yanılmıyorsam. Asıl sıkıntı bizim yönetimde. Geçen maçta da doğradılar bir allahın kulu çıkıp da dile getirmiyor.
Altay macinda Berkan'a caldiklari penaltidan sonra ortaligi ayaga kaldirmalari gerekiyordu. Bu yönetimin o gün defteri dürüldü. Bugün sadece gölgeleri var.

Trabzon'un sülalesi rahat zaten , zorlamasina gerek yoktu zaten. Üzerine deli gibi kar yağıyor.

Rize arkasını kurtarmak için , daha çok çabaladı , üç tane penaltı ile aldı.

Farklı türlü düşünmek istemiyorum artık , paranoyak olduk iyice.

Maçı izlemedim Trabzon mu sattı yoksa hakem şikesi mi?
Trabzon.Ugurcan nasıl 3 penaltıyı da aynı köşeden yedi diye sorma çünkü kalede Uğurcan bile yoktu.Her şeyi geçtim 90+4'te adam bomboş nasıl kaleciyle karşı karşıya kalıyor,en yakın oyuncu orta yuvarlakta... Rizespor başkanı bile dedi düştük diye ama son hakem operasyonu sonucunda onlarda katmerli penaltilar görülürken rakip olarak görülen Giresun,Altay, Göztepe gibi takımlara da hatalı düdükler çalınırsa şaşırmam.Tek olumlu yanı az da olsa umutları olacağı için her önüne gelen 3 puan alamaz ve puan ortalaması yükselmez ligde.

Üst Alt