SL 21/22 H:34 | Adana Demirspor 1-3 Trabzonspor | MS | 23 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:34 | Adana Demirspor 1-3 Trabzonspor | MS | 23 Nisan

7 gun sonra tutulma var.abdullah avcinin direkt güneşini kareliyo.kariyer evinde tutulma.ote yandan adam venus,jupiter ve neptun kavusumunu 8.evde deneyimliyor.yani haftaya kupayı kaldiracaklar demek bu.hande kazanova hocama selamlar.kurulus tarihi bile net olmayabilecek fenerin olmayan kurulus saatinden uranus vertex falan diyodu,fener sampiyon olabilir diyodu🤣 ocak ayinda dincer hocayla.ben 2021 mayista soyledim,trabzonun sampiyonlugunu 👨‍💻

7 gun sonra tutulma var.abdullah avcinin direkt güneşini kareliyo.kariyer evinde tutulma.ote yandan adam venus,jupiter ve neptun kavusumunu 8.evde deneyimliyor.yani haftaya kupayı kaldiracaklar demek bu.hande kazanova hocama selamlar.kurulus tarihi bile net olmayabilecek fenerin olmayan kurulus saatinden uranus vertex falan diyodu,fener sampiyon olabilir diyodu🤣 ocak ayinda dince hocayla.ben 2021 mayista soyledim,trabzonun sampiyonlugunu 👨‍💻
Bisey daha ekleyeyim.abdullah avci onumuzdeki 6 aya dikkat etmeli.cunku sonbahari trabzonun hem ligde hem avrupada kötü geçirme ihtimali var.2023te abdullah avci ayrilabilir trabzondan

Bir kaç yıl sonra (2023'te siyasi düzen değişirse) bu sezon mercek altına alınıp şaibeli bulunup şampiyonluk 2.'ye verilir mi acaba. İnşallah Konya geçer Fener'i. Bu ülkede her şey mümkün.

Bir kaç yıl sonra (2023'te siyasi düzen değişirse) bu sezon mercek altına alınıp şaibeli bulunup şampiyonluk 2.'ye verilir mi acaba. İnşallah Konya geçer Fener'i. Bu ülkede her şey mümkün.

bu sezon bariz şaibeli

benim izlediğim en şaibeli sezon açık ara

biz ya da fenerden biri şampiyon olsa bu şekilde ortalık yıkılırdı

fener de bu sezon baya kollandı aslında ama ts lehine yapılanlar artık kollamanın ötesindeydi

mesela ilk fener maçı ve ikinci fener maçı bizim

ikinci ts maçında verilmeyen net penaltı

malatya maçı ilk yarıda

Trabzon da şike olaylarını hatırlatsın girsinler birbirlerine.. Bu fener ne yüzsüz takım bizim maçlarda hakemler sayesinde neler kazandılar. Ligde de kaç senedir bariz kollanıyorlar ama yine en çok fener ağlıyor.. Beter olsunlar, zaten ilahi adalet böyle yaptıkları için hiç bir başarı kazanamayacaklar...

Son düzenleme:
Viscanın penaltı pozisyonu ne öyle ya komedi gibi dünyanın başka bir yerinde olsa böyle bir penaltı o hakemle birlikte tüm var odasının lisansını aynı gün iptal ederler

Üst Alt