⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs

Emin ol kimse daha kotu olmaz

Bunu yaşayarak anlarız ancak.gerçi terim daha kötüydü ,yaşadık bile,çünkü kadroyu kuran mühendisliği kendisi yaptı ve torent kendi oyunuyla alakası bile olmayan hatta hiç bi oyunla alakası olmayan birbirine zıt bi kadroyla terimden iyi ,bu durumda daha kötüsü olmuş ve bence kamp yapmamış tekrardan belirtmek zorundayım kendi takımını kurmamış,kaosun kralına denk gelmiş,geldiği dakikadan beri ıslıklanmış ,destek görmemiş ,tff mhk tarafından doğranmaya devam edilen bi dönemde ,torent bana göre başarılıdır.bu kadar rezil bi ortamda herşeyin aleyhine olduğu ortamda adam başarılı olmuş görünüyor benim penceremden.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yıllar sonra ilk defa bir maçimizi izlemedim. Gerçi yemekte açıp 5dk falan baktım gene dayanamayıp kapadım. Emeği geçenlerin Allah belasını versin.

GscimbomMobile

Bunu yaşayarak anlarız ancak.gerçi terim daha kötüydü ,yaşadık bile,çünkü kadroyu kuran mühendisliği kendisi yaptı ve torent kendi oyunuyla alakası bile olmayan hatta hiç bi oyunla alakası olmayan birbirine zıt bi kadroyla terimden iyi ,bu durumda daha kötüsü olmuş ve bence kamp yapmamış tekrardan belirtmek zorundayım kendi takımını kurmamış,kaosun kralına denk gelmiş,geldiği dakikadan beri ıslıklanmış ,destek görmemiş ,tff mhk tarafından doğranmaya devam edilen bi dönemde ,torent bana göre başarılıdır.bu kadar rezil bi ortamda herşeyin aleyhine olduğu ortamda adam başarılı olmuş görünüyor benim penceremden.

Daha basarili falan degil, takim rezilken daha rezil hale geldi. En azindan kolay gol yemiyorduk mac basina 2 tane yer olduk. Getirenler tazminatini cebinden odeyerek gondermeli.

Sami ugurlu kadar, volkan demirel kadar, nuri sahin kadar, farioli kadar hoca degil bu adam.

Bak bu adamlarin pro lisansi dahi yok ve bizden cok daha kotu kadrolari olmasina ragmen takimlarina dokundular. Torrent oyunu diye bisey yok ayrica hayati boyunca bir sey basaramamis bi adami hicbir seyle bagdastiramazsin. Yasayarak anlamaya gerek yok ben geldigi gun soyluyodum yine soyluyorum bu adamdan bi halt olmaz.

Daha basarili falan degil, takim rezilken daha rezil hale geldi. En azindan kolay gol yemiyorduk mac basina 2 tane yer olduk. Getirenler tazminatini cebinden odeyerek gondermeli.

Sami ugurlu kadar, volkan demirel kadar, nuri sahin kadar, farioli kadar hoca degil bu adam.

Bak bu adamlarin pro lisansi dahi yok ve bizden cok daha kotu kadrolari olmasina ragmen takimlarina dokundular. Torrent oyunu diye bisey yok ayrica hayati boyunca bir sey basaramamis bi adami hicbir seyle bagdastiramazsin. Yasayarak anlamaya gerek yok ben geldigi gun soyluyodum yine soyluyorum bu adamdan bi halt olmaz.

İstatistikler terime yakın,ayrıntıları yazdımki başarılı olduğu belli olsun diye.hayatı boyunca başaramamış dediğin şey futbollarında ambargo koymuş takımların perde arkasındaki adamlardandır.bu da başarıdır.dediğim gibi bence başarılıdır gs de.geldiği ortam göz önüne alındığında şahsen ben başarılı görüyorum.bu kaosun zirvesini yaşayan ,rezaletten bile öte kadro planlamasına rağmen,doğranmanın kralını yaşayan bi takıma rağmen ,geldiği dakikadan beri hakaret ıslık yağmuruna tutulmasına rağmen hem kişiliğiyle hem bişeyler yapabilmesiyle başarılıdır bu adam.bundan iyisini beklemek bence daha imkansızdı başaksından.şahsi görüşüm bu renktaş.

FRs7l-_WUAAmj03

İstatistikler terime yakın,ayrıntıları yazdımki başarılı olduğu belli olsun diye.hayatı boyunca başaramamış dediğin şey futbollarında ambargo koymuş takımların perde arkasındaki adamlardandır.bu da başarıdır.dediğim gibi bence başarılıdır gs de.geldiği ortam göz önüne alındığında şahsen ben başarılı görüyorum.bu kaosun zirvesini yaşayan ,rezaletten bile öte kadro planlamasına rağmen,doğranmanın kralını yaşayan bi takıma rağmen ,geldiği dakikadan beri hakaret ıslık yağmuruna tutulmasına rağmen hem kişiliğiyle hem bişeyler yapabilmesiyle başarılıdır bu adam.bundan iyisini beklemek bence daha imkansızdı başaksından.şahsi görüşüm bu renktaş.

Torrent geldikten sonra verilmeyen penaltilarimiz verilmeye basladi bu arada tff yorumuna asla katilmiyorum, hic de dogranmadik 2. Yari.

Yardimci antrenorluk bambaska bi olay, orada analistlik manalistlik yapinca 1. Adamlikta basarili olacak diye bir sey yok.

Neyse saygi duyuyorum iyi aksamlar

Torrent geldikten sonra verilmeyen penaltilarimiz verilmeye basladi bu arada tff yorumuna asla katilmiyorum, hic de dogranmadik 2. Yari.

Yardimci antrenorluk bambaska bi olay, orada analistlik manalistlik yapinca 1. Adamlikta basarili olacak diye bir sey yok.

Penaltı verince doğranılmıyor mu?sadece penaltıyla mı değerlendirilir.oyunun genel anlamında ki tavır.daha 2 saat önce biten maçta hakeme dünya kadar sayıldı.senin bi kaç puan kazanmana sadece engel olunmadı o da bi yerleri o kadarını yapmalarına yemedi.gs taraftar kitlesi olmasa vallahide küme düşürülmüştük.gs ye inanılmaz bi kin var ,sebebi nedir bilmiyorum ama 3 senedir eze eze doymadılar ezmeye

iyi akşamlar renktaş.şunu biliyorumki hepimizin derdi gs dir ,onda şüphem zerre yoktur.farklı görüşler elbetteki olacaktır ve olmalıda.benim asıl vurgu yaptığım konu torente bence fazla yükleniliyor.yani oyuncuların yetersizliği maç içinde bu kadar giren çıkan farketmeksizin dile getirilmesine rağmen o msjlar bianda unutulup suçlu torent oluyor.yani bana sorarlar mesela yaw sen bu oyuncularla bi mok olmaz sorumluluk alan dahi yok dedin maç boyunca ,e maç bitti torent diyorsun sadece torent diyorsun suçlu .ozaman kendimde bi çelişki yaşarım yani.neyse kazanan gs olsun ama kim gerçekten samimi emek veriyorsa bu kulübe başarılı olsun her daim.aslolan Galatasaraydır .tekrardan iyi akşamlar

kendi sahasinda 6 mac kaybeden ve 3 mac berabere kalan bir GALATASARAY olamaz.

maglubiyetler:
ts
fb
alanya
giresun
sivas
kasimpasa

beraberlikler:
altay
basaksehir
kayseri

SENEYE ADAM AKILLI BIR KADRO KURULMALI. bu sezonu kabul etmiyorum!

kendi sahasinda 6 mac kaybeden ve 3 mac berabere kalan bir GALATASARAY olamaz.

maglubiyetler:
ts
fb
alanya
giresun
sivas
kasimpasa

beraberlikler:
altay
basaksehir
kayseri

SENEYE ADAM AKILLI BIR KADRO KURULMALI. bu sezonu kabul etmiyorum!

Yerli hoca gelir,sırf emre kılınçlar ömer bayramlar semihler vs kalsın diye,niye çünkü yerli hocaya diyecekler hocam vala para yok sen bu takıma futbol oynatırsın denir yerli hocada hallederiz der ,torpilli yardımcılarıyla kadroda torpilli oyuncularla sezona başlar biz gene malesef müstehak olacağımız oyuncuları izler yerli hoca ligi biliyor torenten şundan bundan daha iyi oynatır diye beklerken,kasım ayında yapacağınız işi yönetim istifa,yerli hoca neymiş bu adam kimdirki gs başına geçirildi diye saydırırken ,gene işin aslının torpilli kadronun bi hocayı daha yediğini unuturuz.

Dilerim yanılırım çünkü olan gsmize oluyor. Bi adam gelipte bende torpile yer yok ,bu takımdaki oyuncuların %90 ı çöp ,sorunun en önemli kısmı bu dağıtın satın üçe beşe bakmadan deyip sattırıp iş ahlakı üst seviyede ,sistem neyse ona cuk diye oturan ,mental kondisyonu asla bozulmayan ,dişe diş kana kan mücadele edip rakibi sindire sindire parçalayan hırsa sahip ,ayağı düzgün saha görüşü iyi asker oyuncu ve bunlara abilik yapacak aynı huylara sahip baba 3 oyuncu getirtecek baskınlığa sahip ve scouta sahip olmalı.

Getirilen hoca zamanında getirilmeli ve kadrosunun yüzde 80 i asker oyuncular yani kampın ilk günü antrenmana çıkabilmeli,baba oyuncularda ikinci kampa yetişmeliki başarı gelsin.

Ben gene söyliyim bu özelliklerini saydığım hoca zaten bizde hocalık yapıyor şuan ama bu adamın arkasında yönetim durmayacak taraftar zaten durmuyor ,gönderilecekse veya gönderildiyse yazdığım özelliklerde başka biri gelmez arkasında durulmaz istediği yapılanma olmazssa daha çok yiyilecek hocalar .

Üst Alt