SL 21/22 H:36 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 8 Mayıs - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:36 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 8 Mayıs

Emirhan muthis bi yetenek,fizigide gayet iyi,fb ortasahasina hukmetti resmen oyun zekasiyla.ne paslar atti be....arda gulerin baski altinda o çelimsizligi ile isi zor,marke altinda ezilebilir,fizigini geliştirmeli mutlaka

Bok gibi bir mac olmasina ragmen bjk 4-1 falan alabilirdi.fbde stoperde eksik var ama bjk defansı ondan daha bok.kenan sagbek,weillington stoper,genc serdar savunmada cok dengesiz vs
pjanic ve teixeira'yi beklerken tüm defanslar oyuna girdi. stopersiz kaldi bjk. 2.yarinin basinda baskili basladilar, o ara bjk 2-3 pozisyon buldu. onlardan birini atamayinca pilleri bitti. top daha fazla fener'de kaldi derken besiktas orta sahada dengeledi ama bu kez yedeksiz fener de yorulunca kör dövüsü oldu. son kadrolara göre fbnin atma ihtimali daha yüksek idi. macin adami josef'tir.

Elin oğlu altyapıdan ne oyuncular çıkarıyor.

Bizim yapmamız gerekenleri tinerciler yapıyor. Genç geleceği olan teknik direktör altyapıdan genç oyuncular vs.

Emirhan gibi bir altyapı oyuncumuz bile yok. Ya da olsa bile oynatacak hoca yok.
Renktaş belki çok daha iyi çocuklar var bizde

Ama oynatacak teknik ekip yok

Terim'de oynatmıyordu

Torrent denen stajyer de oynatmıyor

Şimdi gelecek vaad eden bir genç futbolcuya talip olsak asla bize gelmez

Gelse kaybolup gidecek bizde çünkü

Bir zamanlar altyapısından genç futbolcular çıkarıp ilk 11 oynatan GS'dan

Şimdi çıkanları oynatmayan hatta bırak oynatmayı süre bile vermeyip körelmelerine sebep olan GS'a

Emeği geçenlerin alayının köküne kibrit suyu

Sırf bu yüzden genç çocukları oynatan bir td'ün gelmesini çok istiyorum

pjanic ve teixeira'yi beklerken tüm defanslar oyuna girdi. stopersiz kaldi bjk. 2.yarinin basinda baskili basladilar, o ara bjk 2-3 pozisyon buldu. onlardan birini atamayinca pilleri bitti. top daha fazla fener'de kaldi derken besiktas orta sahada dengeledi ama bu kez yedeksiz fener de yorulunca kör dövüsü oldu. son kadrolara göre fbnin atma ihtimali daha yüksek idi. macin adami josef'tir.
Fbnin pozisyonu bile yok macta,şu bjk defansına pozisyona dahi giremediler.zach hayalet gibiydi.insallah bu ortasaha ile devam ederler gelecek sezona,cok aldandilar eşekler.stoperde novakin oynamasina hucum hattinin yetersizliğini baglayan mallar gordum,boyle devam etsinler

Son düzenleme:
Renktaş belki çok daha iyi çocuklar var bizde

Ama oynatacak teknik ekip yok

Terim'de oynatmıyordu

Torrent denen stajyer de oynatmıyor

Şimdi gelecek vaad eden bir genç futbolcuya talip olsak asla bize gelmez

Gelse kaybolup gidecek bizde çünkü

Bir zamanlar altyapısından genç futbolcular çıkarıp ilk 11 oynatan GS'dan

Şimdi çıkanları oynatmayan hatta bırak oynatmayı süre bile vermeyip körelmelerine sebep olan GS'a

Emeği geçenlerin alayının köküne kibrit suyu

Sırf bu yüzden genç çocukları oynatan bir td'ün gelmesini çok istiyorum
Ben de 1-2 sene daha şampiyon olmamaya razıyım . Yeter ki bu gençleri oynatan Galatasaray’ı düşünen idealist bir teknik direktör gelsin.

Fbnin pozisyonu bile yok macta,su bjk defansına pozisyona dahi giremediler.zach hayalet gibiydi.insallah bu ortasaha ile devam ederler gelecek sezona,cok aldandilar eşekler.stoperde novakin oynamasina hucum hattinin yetersizliğini baglayan mallar gordum,boyle devam etsinler
Besiktas'ta kadro sil bastan yapilacak bir sekilde. Sözlesmesi biten cok oyuncusu var.

Vida-Nsakala-Douglas-Pjanic-Atiba-Ljajic-Larin-Lens-Batshuayi yabancilar
Topal-Bozdogan-Oguzhan-Töre-Güven yerliler.

Vida, Larin, Bozdogan ve Güven belirsiz. Digerlerinin cogu kadro disi veya üstü son zamanlarda cizildi. Vida ve Larin cok yüksek maas alan oyuncular. Bozdogan 2.2m euro satin alma opsiyonu var. Güven sabote eder gibi maclara 120 kg agirlikla cikiyor sanki

Üst Alt