⚽ SL 21/22 H:5 | Galatasaray 0-1 Alanyaspor | MS | 19 Eylül - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:5 | Galatasaray 0-1 Alanyaspor | MS | 19 Eylül

O kadar korner kullanıp gol atmayı geçtim tehlike bile yaratamıyorsan sorun var hem de kronik sorun var yıllardır böyle bu durum, basit bir takım bile organizasyon yapıyor en azından taraftarının umudu oluyor bizde beklenti sıfır ...

Önceki maçlarda ilk yarı iyi oynayıp öne geçip değişikliklerden sonra takım bozuldu, bu maçtaki sıkıntı baştan sona kötüydük, hiç ışık vermedik, çaresiz kaldık.

haddi senden mi öğreneceğiz. iki laf edince hemen karşıdakini fenerli olmakla bjk li olmakla itham etmeyi kesin.
Asıl sen kes hadsiz terbiyesiz.

Galatasaray hocasına zımparator diyemezsin.

İstediğin kadar eleştir ama böyle kavramlar kullanamazsın.

Bugüne kadar o adam kadar yararına dokundumu bu kulübe.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Asıl sen kes hadsiz terbiyesiz.

Galatasaray hocasına zımparator diyemezsin.

İstediğin kadar eleştir ama böyle kavramlar kullanamazsın.

Bugüne kadar o adam kadar yararına dokundumu bu kulübe.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
kullandığımız kavramı sana mı soracağız istiyorsan yaz bir metin her maçın ardından onu yazalım. Her eleştiren her laf söylenin onun kadar hayrımı dokunması lazım o zaman kimse takım tutmasın kimsenin onlar kadar hayrı dokunmamıştır çünkü.

Bunu bana kim söyletti lan
Ilk baslarda bu kadar kotu degildi. Yine hucumda sorumluluk almiyordu ama rakibi iyi bozuyordu, top caliyordu, tek paslari iyiydi, cildirtacak kadar top kaybi yapmiyordu.
Covid olduktan sonra %100 degisti. Denizli macinda yerden kalkamiyordu + simdi de inanilmaz isteksiz. Bilerek mi oynamiyor yoksa fiziksel + mental mi dustu bilmiyordum, kimsenin gunahini almak istemem.

Ilk baslarda bu kadar kotu degildi. Yine hucumda sorumluluk almiyordu ama rakibi iyi bozuyordu, top caliyordu, tek paslari iyiydi, cildirtacak kadar top kaybi yapmiyordu.
Covid olduktan sonra %100 degisti. Denizli macinda yerden kalkamiyordu + simdi de inanilmaz isteksiz. Bilerek mi oynamiyor yoksa fiziksel + mental mi dustu bilmiyordum, kimsenin gunahini almak istemem.
Fener macında mesuta yetişememesi bardağı taşıran son damla oldu bence

Üst Alt