⚽ SL 21/22 H:9 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 17 Ekim - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:9 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 17 Ekim

Orta sahamızın yetersiz olması kalan iki bölgeyi de aşırı etkiliyor, devre arası orta saha işi şansa bırakılmayacak isimlerle güçlenmeli.

sence konya kadrosu bizim kadromuzdan iyimiydi dün çünkü topu onlar oynadı ha bizim kadromuz onlara göre daha iyi diyorsan bu da hoca oynatamıyor demek kaldı ki bu transferleri hoca yaptırdı o zaman yaptırmasaydı yine onun hatası Galatasaray iyi futbol oynamıyor sadece bu sene değil bence son 2-3 yıldır iyi top oynamıyor iyi diyebileceğimiz maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez benim şikayetim bu hoca bu takımın başına bu sene gelmedi uzun zamandır var ve takımın futbolunda bir düzelme yok

Yahu Allah aşkına şu takımın kadrosu bizimkinden iyimi gibi anlamsız argümanları bırakalım.O takımlara sezon sonu 10-15 puan fark atıyorsun.O ne olacak.Geçen senede öyle diyordunuz o bahsettiğiniz takımlara kaç puan fark atılmış bak bakalım. Hakemlerin şerefsizlikleri olmasa belkide şampiyon olacakdık. Şimdi terim o zaman başarılıydıda diyen olabilir.

Galatasarayda müthiş potansiyel var ama başdaki yöneticiler ve teknik adamlar rezil transferlerle şu çöp ligde şampiyonluğu çok büyük riske atıyor.Meydanı Galatasaray düşmanı şerefsizlere bırakıyoruz.

hepsini geçtim kadrosunun yarısından fazlası ancak konyada forma giyer.Hala kadronun yetersizliğinin farkında değilsiniz.

Zaten ben terimi savunmuyorum, Benim için terim falan bitmişdir.Galatasaraylılık falan palavra.Sözle Galatasaraylık olmaz.Benim kızdığım kadronun iyi olduğunu düşünüp terimin oynatamadığının düşünülmesi.

başkanından yönetimine teknik adamından taraftarına kadar iş bilmezlik paçalardan akıyor.Bu kadar olmaz.

Yedlin şuan iyi oynuyor. Bence sağ bek almaya gerek yok.

Skor yapacak yabancı hücum oyuncusu ve sağlam bir 6 numara şart. Kaleci bakılıyordu ama alamadık.

Babel, Feghouli, Luyindama ve Assuncao devre arası gönderilebilir.
bir maç futbolcuya benzer bir görüntü verdi diye lütfen unutmayalım Yedlin'in ne olduğunu. kesinlikle topçu falan değil. Boey'in 30 maç oynayacağını bilsem sağ beke gerek yok diyeceğim ama şu anlık sakatlık konusu soru işareti. o yüzden bence ucuz maliyetli bir sağ bek gerekiyor diye düşünüyorum.

assuncao'nun da iyi bir kumaşı olduğunu düşünüyorum bu arada.

Takımı 1-0 mağlup durumdayken 90. Dakikada 2 oyuncu değiştiren hocadan adam olmaz. Benim şahsi görüşüm bu yönde.
Hocam 3 değişiklik hakki olsa bunlari 90a biraksa hakli olabilirsin, 5 hakkin varken bunlarin hepsini kullanmak zorunda değilsin nihayetinde, ki Konya'da kötü oynayan, oynanan oyunu bozan adam yoktu, hatta ilk oyuncu değişikliklerini yaptığında yorgunluğu görmezden gelirsek, i.palut bu adamlari niye çıkardı gayet verimli oynuyorlardı diye düşündürdü bana. 7 numaralari mesela, ismini unuttum manyak etti yedlinin kanadını. Aykutun verimsiz konyasini bu hale getirebilmişse takibe değer olduğunu bir kez daha gösterdi bence.

Hocam 3 değişiklik hakki olsa bunlari 90a biraksa hakli olabilirsin, 5 hakkin varken bunlarin hepsini kullanmak zorunda değilsin nihayetinde, ki Konya'da kötü oynayan, oynanan oyunu bozan adam yoktu, hatta ilk oyuncu değişikliklerini yaptığında yorgunluğu görmezden gelirsek, i.palut bu adamlari niye çıkardı gayet verimli oynuyorlardı diye düşündürdü bana. 7 numaralari mesela, ismini unuttum manyak etti yedlinin kanadını. Aykutun verimsiz konyasini bu hale getirebilmişse takibe değer olduğunu bir kez daha gösterdi bence.
Doğru ben de aynı fikirdeyim. Zaten söylemek istediğim de tam olarak bu. Yabi oyunu bozan adam yokken o değişiklik niye. Hiç yapma. Yani kalmış 4dk uzatma, aynı adamlar devam etse nolur, yeni adam alsan ne yapabilir? Yoksa söylemek istediğim 5 oyuncuyu da neden daha erken değiştirmedi değil. O dakikadan sonra anlamı yok.

Üst Alt