⚽ SL 21/22 H:9 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 17 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:9 | Galatasaray 1-0 Konyaspor | MS | 17 Ekim

1557076296230-png.45148

1557076358651-png.45151
1557076337911-png.45150
1619293342114-png.120856

1619293355457-png.120857

Spor Toto Süper Lig 2021/22 Sezonu 9. Hafta
Galatasaray - Konyaspor
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu
17 Ekim 2021 Pazar
16:00

Fatih(Muslera)
Boey Nelsson Alpaslan Ömer(Aanholt)
Morutan Gustavo Cicaldau Barış
Diagne Mustafa

Emre-Kerem-Halil​

muslera
boey alpaslan nelsson pva
taylan asunçao
cicaldau
morutan halil kerem
böyle çıkar büyük ihtimal. marcao'suz son maç bu arada. şu maçı da kazasız belasız bir atlatalım da. oynadığımız oyun için çok önemli bir oyuncu.

muslera
taylan asunçao
cicaldau
morutan halil kerem
böyle çıkar büyük ihtimal. marcao'suz son maç bu arada. şu maçı da kazasız belasız bir atlatalım da. oynadığımız oyun için çok önemli bir oyuncu.
forvetlerimizin hepsi is yapmisken halil'i koymaz artik 11'e tek basina. kerem-halil yedekten girsin. yedekten girince daha iyi gibi kalabalik hücum hattinda.

forvetlerimizin hepsi is yapmisken halil'i koymaz artik 11'e tek basina. kerem-halil yedekten girsin. yedekten girince daha iyi gibi kalabalik hücum hattinda.
bence halil'i onbir oynatır yine.

ben olsam böyle çıkardım, pure 4-4-2:

muslera
taylan cicaldau
morutan ----------------------- halil
mustafa-diagne
diagne ve halil mutlaka bir şekilde, hangi formasyonda olursa olsun ilk onbirde olmalı.

hatta halil'i iki stoperin arasında ezdireceğimize, biraz çizgi oyuncusu gibi oynatsak iyi olur. topu ayağına yapıştırıp, iyi top tutuyor ayağında. kerem gibi orantısız süratlenip kamikaze gibi 3 kişinin arasına da dalmıyor.

bence bu oyuncu grubunun gol atamama ihtimali yok. golü zaten yiyoruz, bari fazlasını atalım.

bence halil'i onbir oynatır yine.

ben olsam böyle çıkardım, pure 4-4-2:

muslera
taylan cicaldau
morutan ----------------------- halil
mustafa-diagne
diagne ve halil mutlaka bir şekilde, hangi formasyonda olursa olsun ilk onbirde olmalı.

hatta halil'i iki stoperin arasında ezdireceğimize, biraz çizgi oyuncusu gibi oynatsak iyi olur. topu ayağına yapıştırıp, iyi top tutuyor ayağında. kerem gibi orantısız süratlenip kamikaze gibi 3 kişinin arasına da dalmıyor.

bence bu oyuncu grubunun gol atamama ihtimali yok. golü zaten yiyoruz, bari fazlasını atalım.
Geriye düstügümüz maclari ikidir ceviriyoruz. Artik basit gol yememeliyiz. 2 Avrupa macinda gol yemeyen takim Rize ve Kayseri gibi rezil oglu rezillere karsi 5 gol gördü kalesinde. Fatih hocanin bir sekild cift forvetli bir sistemde israr etmesi gerekiyor gibi geliyor bana artik. Galatasaray rakibi bunaltmak zorunda. Gol yiyoruz, daha fazlasini atmak lazim.

Taylan'dan ziyade Gustavo'yu kullanmak daha iyi olabilir. Pva-Ömer pek fark etmiyor gibi. Halil'in yerine birebirde daha iyi adam gecen Baris'i isterim.

Kerem ve Halil yorgun defansa karsi bence daha etkili olur. Ilk 11 cikip oynadiklari pozisyona cok bagli kaldiklarinda etkileri azaliyor. Kerem cok top kaybettigi icin Aanholt'un olmayan defansiyla birlikte cok cabuk geliyor rakipler.

Üst Alt