ŞL 21/22 Son 16 M:2 | Manchester United 0-1 Atlético Madrid | MS | 15 Mart - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Manu rezil bir teknik adamla rezil topcularla oynuyor ya akıl alır gibi değil. Tabi Ronaldo düştü düşmesi normal ama onun dışında büyük takım oyuncusu yok kadroda maalesef

11690.jpg
başaramadık gökamım başaramadık
deplasmanlar atar mı diye düşünürken ev sahipleri atamadı. böyle bnir şey olasbilir mi ya

Manu kurtuluş reçetesi:

Şutlanacaklar list:
Pogba(Yılanın başı bu adam)
Rasford
Maguire başta olmak üzere gereksiz adamlar.

Alınacaklar list:
Haaland
Shick
Diaby
Bellingham
Barrella
Marcao
Saliba
Casemiro(takım helva gibi böyle bir adam lazım)

TD: Paul Scholes ya da Sebastian Hoeness

Sportif Direktör: Ruud Van Nistelrooy

Manu kurtuluş reçetesi:

Şutlanacaklar list:
Rasford

Alınacaklar list:
Haaland
Shick
Diaby
Bellingham
Barrella
Marcao
Saliba

- Maguire'i dünyanın parasına aldılar zarar etmeden elden çıkaramazlar.
- Pogba'nın sözleşmesi sezon sonu bitiyor zaten. Bedevaya Barça ya da Real'e gidecektir.
- Rashford'u da ingiliz+akademili olduğu için elden çıkarmazlar bence.

+ Haaland'ı alamalar bence. Real ya da Barça'ya gider.
+ Shick'i düşüneceklerini zannetmiyorum.
+ Diaby ancak Nicolas Pepe etkisi gösterir. Fazlası olmaz. Paraya yazık olur.
+ Bellingham kesinlikle düşünülmesi gereken bir oyuncu. Zorlamaları şart.
+ Barrella'yı Inter bırakmaz.
+ Marcao kesinlikle bu seviyeleri hak ediyor. Umarım gerçekleşir. Ama ManU'dan önce bir tık altı takıma gider en fazla.
+ Saliba gereksiz olur.
+ Casemiro'yu Real'in bırakacağını zannetmiyorum.

- Maguire'i dünyanın parasına aldılar zarar etmeden elden çıkaramazlar.
- Pogba'nın sözleşmesi sezon sonu bitiyor zaten. Bedevaya Barça ya da Real'e gidecektir.
- Rashford'u da ingiliz+akademili olduğu için elden çıkarmazlar bence.

+ Haaland'ı alamalar bence. Real ya da Barça'ya gider.
+ Shick'i düşüneceklerini zannetmiyorum.
+ Diaby ancak Nicolas Pepe etkisi gösterir. Fazlası olmaz. Paraya yazık olur.
+ Bellingham kesinlikle düşünülmesi gereken bir oyuncu. Zorlamaları şart.
+ Barrella'yı Inter bırakmaz.
+ Marcao kesinlikle bu seviyeleri hak ediyor. Umarım gerçekleşir. Ama ManU'dan önce bir tık altı takıma gider en fazla.
+ Saliba gereksiz olur.
+ Casemiro'yu Real'in bırakacağını zannetmiyorum.

Manuysan basıp parayı alacaksın Haaland’ı da Casemiro’yu da Barella’yı da. Pogba gitsin de nereye gidiyorsa gitsin boş herif. Diaby iyi bir adam o seviyede kalacağını düşünmüyorum. Shick’i yedek olarak yazmıştım, Cavani falan da var almasalar da olur. Maguire’yi Kayserispor’da bile oynatmam. Rasford için de bu İngiliz kulüplerin başına ne geliyorsa İngiliz milliyetçiliğinden geliyor. Zamanında İngiliz diye Andy Carroll isimli davara 40 milyon ödemişti Liverpool. Bak Liverpool bu milliyetçiliği bıraktı artık. Sadiba iyi herif, yedek olarak alınır. Varane-Marcao-Sadiba-Jones ile çevirsinler stoper bölgesini. Zaten piyasa alınacak çok iyi stoper yok. Napoli’den Koulubaly falan belki ama onu çok beğenmiyorum açıkçası.

Manuysan basıp parayı alacaksın Haaland’ı da Casemiro’yu da Barella’yı da. Pogba gitsin de nereye gidiyorsa gitsin boş herif. Diaby iyi bir adam o seviyede kalacağını düşünmüyorum. Shick’i yedek olarak yazmıştım, Cavani falan da var almasalar sa olur. Maguire’yi Kayserispor’da bile oynatmam. Rasford için de bu İngiliz kulüplerin başına ne geliyorsa İngiliz milliyetçiliğinden geliyor. Zamanında İngiliz diye Andy Carroll isimli davara 40 milyon ödemişti Liverpool. Bak Liverpool bu milliyetçiliği bıraktı artık. Sadiba iyi herif, yedek olarak alınır. Varane-Marcao-Sadiba-Jones ile çevirsinler stoper bölgesini. Zaten piyasa alınacak çok iyi stoper yok. Napoli’den Koulubaly falan belki ama onu çok beğenmiyorum açıkçası.
Varane - Marcao ikilisi harikulade olur.

DE GEA

WAN BISSAKA - VARANE - MARCAO - TELLES

CASEMIRO

BARELLA - FERNANDES

SANCHO - HAALAND - RONALDO​

Manu kurtuluş reçetesi:

Şutlanacaklar list:
Rasford

Alınacaklar list:
Haaland
Shick
Diaby
Bellingham
Barrella
Marcao
Saliba

topu ayagina isteyen adamlardan kurtulmalari lazim. mücadele eden oyuncu neredeyse hic yok.

tominay-fred ikilisi büyük mac kazandiramaz.

isim olarak gayet iyi kadro ama sahada olmuyor. mevsimi gecmis cok oyuncu var.

Üst Alt