⚽ SL 22/23 H:1 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:1 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos

muslera
dubois nelsson bardakçı pva
midstjö oliviera
yunus akbaba kerem
seferovic

VS

wright
larsson fredy ndao
fernando H.özmert
güray kudryashov veysel bünyamin
boffin​

antalya'nın gayet oturmuş bir orta saha ve ön alan hücum hattı var. neredeyse geçen seneki onbire sadece bir tek n'dao eklendi sanırım ki o da etkili ve bize çok ters gelen bir oyuncu.

bizim lehimize olan kısım ise, savunma hatları hata yapmaya bayağı müsait. özellikle veysel tarafından kerem ile gol bulma şansımız yüksek bence (evet tarafından :d).

muhtemelen aşırı yüksek bir sıcaklıkta oynanacak maç, antalya topçuları fiziksel olarak bu koşula da daha adapte çıkacaktır kuşkusuz.

özet olarak, ligin geçen seneden oturmuş kadrosu ve oyun yapısı ile bilinen en iyi anadolu takımlarından biri ile oynayacağız. muhtemelen maç sonucunu küçük detaylar belirleyecek. umarım bu detaylar bizim lehimize gelişir. ayrıca abuk sabuk hakem kararları da olmaz inşallah. olmasın artık. kim ne hakediyorsa çalınsın dürüstçe. kimseye sakatlık olmasın. GS'ın vurduğu gol olsun. iyi oynayıp, pozisyonlar bulup, küçük detaylar ile yenilirsek de hemen yangın yapmayalım.

Nando
Omar Nelsson Abdulkerim PvA
Midtsjö Oliveira
Yunus Akbaba Kerem
Seferovic

Dubois oynamaz bu macta. Umarim mid oynar

Nando
Omar Nelsson Abdulkerim PvA
Midtsjö Oliveira
Yunus Akbaba Kerem
Seferovic

Dubois oynamaz bu macta. Umarim mid oynar
sağ bek haricinde aynı onbiri yazmışız. taraftarın nezdinde ideal onbir hakedişini buldu. bu bile önemli bir olay bence. bu arada dubois ile ilgili kulüp ekstra bir şey açıkladı mı? ben mi kaçırdım acaba? ağrı hissediyor diye tedbir amaçlı oyundan çıkarıldı diye biliyordum ben.

sağ bek haricinde aynı onbiri yazmışız. taraftarın nezdinde ideal onbir hakedişini buldu. bu bile önemli bir olay bence. bu arada dubois ile ilgili kulüp ekstra bir şey açıkladı mı? ben mi kaçırdım acaba? ağrı hissediyor diye tedbir amaçlı oyundan çıkarıldı diye biliyordum ben.
Alt arka adale yazmislarfi sadece. Mr bugün ya da yarin cekilecek. Bir kere daha böyle dakatlanmis 10 gün kacirmisti ( 1 mac)

taylan yada berkandan biri ile baslayacagimiz mac olacaktir

omar da sag bekte oynar keske boeyí geri kazanabilseydik mental olarak neden bu kadar geri gitti bu cocuk anlamiyorum

acil kiralamali

lan bu mac niye bu kadar gec basliyor

pazar o saatte mac mi olur yahu

illa gec baslamak zorundaysa cumartesine koy arkadas

pzrtesi sabahi erken kalkip ise gitmek zorunda olan insanlar var

Üst Alt