ŞL 22/23 YF M:1 | Milan 0-2 Inter | MS | 10 Mayıs | TV 8 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    22
Milan çok düz kadroya sahip nasıl gelmiş bunlar buraya

cok dogru bir tespit sevgili enis .

milan ozelinde bu konuya gecmiste italya ligi basliginda da deginmistim.
kisaca ozetlersek : milan = teknik adam takimi. < bunu iyi anlamda vurgulamistim.
<daha detayli nacizane gozlemimi diger baslikta yorumlamistim.

maca donersek.

macin tamamen hakimi inter idi. ozellikle ilk yari rakibi sahadan surklase ettiler. yarinin 0-2 de kalmasi hem kacirdiklari ,hem hakemin bariz eyyami dolayli iptal edilen penalti ile fark acilamadi.

milan 2.yari kipirdamak istedi, bunda da yeteri kadar girioud'u topla bulusturamadilar. haliyle geriye,arkadan dikine tonali,diaz vsli girisler kalmisti bir de bilimum duran top kazanma denemesi.

net olarak maci saha da hak eden taraf aldi.
inter son sezonlarda buyuk maclari en iyi oynayan kuluptu -italyan kulupleri arasinda... dolayisiyla hem form, oyuncu kalitesi sayisinin fazlaliligi,tecrubeli isimlerin bollugu, ustune, istatistik dolayli ibreyi inter den yana goruyordum bu eslesme de...

0-2 guzel bir skor ilk mac baglaminda.

hakan adina da cok iyi bir mac oldu. 1 asist. 1 direkten donen top.
1 penalti verilmesi gereken golluk sutunun elle engellenmesine ragmen es gecilmesi.... < tum bunlar golle bulusmasina engel olsa da,
genel anlamda maestro edasiyla harika bir mac cikardi. hem oynadi, hem yanindakileri ve onundeki oynatti. . .mikhi nin golunde,mikhi o rahatligi <-> hakan in geride olup guven vermesi dolayli orada bir an biterek zeki kosuyla mikhi yazdi.

rovansta ne olur.
leao yetisir se milan adina avantaj. en azindan aksiyon da basrol donmus olacagindan tehlike yaratmalari olasi.
domino gibi, girioud'a da olumlu etki eder leao nun donusu.

ancak ben, inter'in buradan turu vermeyecegini dusunuyorum.
bunda, interin bu sezon CL de oynadigi tum maclardaki aksiyon reaksiyon ve de kompakt kalmasi dolayli direnc gosterimi etken.

formlari zaten cok iyi. yarin CL finali olsa cikip kazanirim ozguvenindeler.

inter sayet bu formu ve kompakt denklemi beraberce -> haziran'a kadar tasiyabilirse - kanimca finale cikarsa finali alir kanaatindeyim.

tanim : madonnia derbi'sinde ilk mac - hakan'i olan kazandi.
bu sefer olacak gibi...2000lerin basindaki yari final versusunda *emre basaramadi - bu sefer -hakan basaracak sayet bu cizgi ve ivme ile devam ederlerse....

Inter-City finali oluyor o zaman.Üzdü beni bu yine sırf maç olsun diye izleyeceğim ikisini de pek sevmem.Milan olaydı güzel olurdu ama Leao yarısı takımın , o olmayınca da Lecce'den falan farkları kalmıyor.

Milan ve Real Madridli olduğum için bu finali isterdim Nostalji kokulu bir final olurdu ama 18 senedir Milanın her dönemini hatırlayan biri olarak hayatımda bir Derby Della Madonniada bu kadar ruhsuz gördüğümü hatırlamıyorum. Leao takımın her şeyi belli oldu. İnter sapına kadar haketti.20230510_234326.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Danimarka Milli Takım hocası ciddi ciddi Kjaeri oynatıp Nelssonu oynatmıyor mu ya? Bizler Türk taraftarlar olarak kendi oyuncularımıza çok haksızlık ediyoruz bence ya. Bugün Nelsson, Boey, Abdülkerim, Torreira, Kerem, İcardi, Zaniolo, Oliveira, Rashica, Ferdi, Arda, Gedson hatta potansiyeline ulaşırsa Kazımcan iki takımdada banko oynarlar.InCollage_20230510_234217231.jpg

Danimarka Milli Takım hocası ciddi ciddi Kjaeri oynatıp Nelssonu oynatmıyor mu ya? Bizler Türk taraftarlar olarak kendi oyuncularımıza çok haksızlık ediyoruz bence ya. Bugün Nelsson, Boey, Abdülkerim, Torreira, Kerem, İcardi, Zaniolo, Oliveira, Rashica, Ferdi, Arda, Gedson hatta potansiyeline ulaşırsa Kazımcan iki takımdada banko oynarlar.Ekli dosyayı görüntüle 200940

Ya bir git

Üst Alt