SL 23/24 H:12 | Adana Demirspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 12 Kasım - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:12 | Adana Demirspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 12 Kasım

Çok yüksek tempo başlamışlardı sezon sonuna kadar mümkün değil bu tempoda oynaman milli ara kötü oldu daha da düşeceklerdi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Fenerin her maçını izlemedim usta. Ama nacizaene fikrimi yazayım.

Yüksek tempoyla, bol golle başladılar sezona. Yapılan yüklemeler erkenden bitti. Sürekli daha fazla gol aradılar sezon başında, bu bir hatadır. Biz 1-2 gol farkla puan topladık. Bunlar ise 4-5 atmaya çalıştı. Geçen sene de aynısı oldu. Okan Buruk akıllı bir satranç oyuncusu, sezonu 40'a bölüp, ona göre oynuyor.

Sezona güçlü başlayan Tadic, Dzeko gibi yüksek yaştaki isimler iptal oldu.

Bunun yanında çalıştıkları antrenörler kalitesiz. Livakovic Tokatspor kalecisi ile çalışıyormuş mesela. Dzeko ayrı antrenman uyguluyormuş bunlardan. Pendikspor stadı bahane. Kötü planlama ve program yüzünden patladılar.

Fred 30 yaşında, önceki sezon adam akıllı top oynamamış. Adamın sırtına bindiler, adam yamuldu.

Zaha sakat geldi, Ziyech sakat geldi. Okan hoca da ne olursa olsun oynayın deseydi biz de erken maçlarda güzel skorlar yakalardık. Şu an ise bacaklarını ellerine alırlardı.

adananın geçmiş maçlarına baktım.

evinde oynadığı bjkye 4 attığı maçta 179 isabetli pasla oynamış yani pas oyununu oynamamış

alanyayı 4-0 yendiği maçta 320 pas yapmış ve alanyadan az

trabzonu 1-0 yendiği maçta 292 pas yapmış

fb maçında ise 402 pas yapmış ilginç en çok pas yaptığı maçlardan birini oynamış

Bu kadar kötü Demirspor'a puan bırakmaları iyi oldu, ADS düşüşte, önceki senelerde Montella takımıyla alakaları yok zaten.

Neyse puan puanayız en azından.

Tarihi fırsat kaçtı. Fener'in puan bırakacağı belliydi kazanıp üstlerindeki baskıyı arttırsak garanti yenilirlerdi. Umarım bizim mağlup olduğumuz hafta kazanamamış olmanın darbesi de yeterince büyük olur üstlerinde

Ayrıca 2021'den beri ilk defa liderliği verdik. O sezon da çok illet bir sezondu bu da öyle olmaz inş

adananın geçmiş maçlarına baktım.

evinde oynadığı bjkye 4 attığı maçta 179 isabetli pasla oynamış yani pas oyununu oynamamış

alanyayı 4-0 yendiği maçta 320 pas yapmış ve alanyadan az

trabzonu 1-0 yendiği maçta 292 pas yapmış

fb maçında ise 402 pas yapmış ilginç en çok pas yaptığı maçlardan birini oynamış
Dün hayretle izledim. Yoğun pas futbolu oynamayan ads önde baskı yapan takıma nedense geriden oyun kurmak istedi.bu ligde enteresan işler oluyor

Adana Demirspor maçın başından sonuna kadar rezalet oynadı fenerin 2 puan kaybetmesi iyidir maç böyle 10 dakika daha olsa saçma sapan bir pas hatasından gol yiyecek gibilerdi.
Şu maç İsmail Kartal 1 puan kazandık diyordu adamların 5 maçtır galibiyeti yok Adana'yı yakalayabilecekleri en iyi zamanda yakalamışlar. :asd:

Üst Alt