⚽ SL 23/24 H:2 | Galatasaray 2-0 Trabzonspor | MS | 19 Ağustos - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakeme rağmen kazanmak fiilinin tam olarak vücut bulmuş hali. Hücumda İcardi ve Kerem, Merkezde Oliveira, Savunmada ise komple harika bir oyun oynadık. Ziyech ve Zaha ile çok seviye atlarız. Oliveira kalitesini gösterdi 8 transferini bitirdi. İcardi İnanılmaz gol vuruşu ya bütün takım harikaydı Bu şekilde devam Aslanlarım.FB_IMG_1692486710536.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sergio Oliveira. Sahaya çıktı ve dedi ki ben bu takımında, liginde en iyi 8 numarasıyım. Tekniğiyle öne çıkan bir oyuncuydu bizdede, Portodada, Romadada ama ben dün çok güçlü ve savunması iyi bir Oliveira izledim. Bu savunma performansını verdikçe başkasına gerek yok. Virtüöz InCollage_20230820_135325445.jpg

Kerem Aktürkoğlu dün yerli düşmanlarına her zaman ki cevabını yaptığı asistle ve İcardiyle uyumuyla verdi. Tartışmasız ligin en yetenekli ve en iyi yerli oyuncusu olduğunu yine gösterdi. Bu sene yine asist kralı olacaktır diye düşünüyorum. Sihirbaz büyüye devam ediyor FB_IMG_1692696233762.jpg

Sergio Oliveira. Sahaya çıktı ve dedi ki ben bu takımında, liginde en iyi 8 numarasıyım. Tekniğiyle öne çıkan bir oyuncuydu bizdede, Portodada, Romadada ama ben dün çok güçlü ve savunması iyi bir Oliveira izledim. Bu savunma performansını verdikçe başkasına gerek yok. Virtüöz InCollage_20230820_135325445.jpg

Üst Alt