⚽ SL 23/24 H:26 | Ankaragücü 0-3 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FİKSTÜRLER.png

Bu hafta sonrasında kritik maç olarak K.paşa ve alanya deplasmanlarınıda işaretledim.
Teorim bjk ve Karagümrüğü yendiğimizde şampiyonuz hala ama paşa fenere çalışmaktan , alanya ligde tutunma adına zor geçecek.

?

1708333871042.png

70
patates tarlasında oynanacağı kesinleştiğine göre 3 puanı alacağımız da kesinleşti demektir. bu tip ucuz çakallıkların ters teptiğini idrak edemediler hala. bizim oyuncular yapılanları görmüyor sanıyorlar. kazanmayı kafasına koyduysa türkiye'de tüm maçları kazanabilecek bir takımımız var. sakatlık vermeden 0-2 veya 0-3'lük bir skorla temiz temiz 3 puan bekliyorum. goller icardi (p), demirbay, davinson.
14 Şubat 2024 17:17 · nitratdarjan

?

Ekli dosyayı görüntüle 235527

70
patates tarlasında oynanacağı kesinleştiğine göre 3 puanı alacağımız da kesinleşti demektir. bu tip ucuz çakallıkların ters teptiğini idrak edemediler hala. bizim oyuncular yapılanları görmüyor sanıyorlar. kazanmayı kafasına koyduysa türkiye'de tüm maçları kazanabilecek bir takımımız var. sakatlık vermeden 0-2 veya 0-3'lük bir skorla temiz temiz 3 puan bekliyorum. goller icardi (p), demirbay, davinson.
14 Şubat 2024 17:17 · nitratdarjan
Maçtan sonra yazmıştır bunu yav fotoşop falan olmasın

mertens'in penaltı aldırdığı pozisyonda yayıncı kuruluş, bir pozisyon öncesinde mertens'in ankaragüçlü oyuncuya şarjını gösterdi HEMEN, BİLEREK.

oysa ki o pozisyonda faul bile olsa, geri dönüp verilemezdi.

çünkü o şarjın devamında top ankaragücü'ne geçiyor, ankaragüçlü oyuncu pas hatası yapıyor -aktürkoğlu topu çalıyor- yani pozisyon SIFIRLANIYOR.

bunu bildikleri halde sırf bulandırmak için taa önceki şarjı gösteriyorlar.

işini düzgün yapan bir yönetmen, pozisyonun tekrarını verirken, sıfırlandığı andan itibaren verir. çünkü var'ın geriye dönük inceleyebileceği alan o dakikadan itibaren başlar.

çoğu insan maç esnasında penaltının iptal edileceğini düşündü. belki de bir çok kişi hala aynı şekilde, iptal edilmesi gerektiğini düşünüyordur.

Kalecilerden daha çok stoperler bu sezon dikkatimi çekti. Şikecilerin futbolcularını 2-3 metre uzaktan savunanlar bizimkilere yapışık oynuyorlar.

mertens'in penaltı aldırdığı pozisyonda yayıncı kuruluş, bir pozisyon öncesinde mertens'in ankaragüçlü oyuncuya şarjını gösterdi HEMEN, BİLEREK.

oysa ki o pozisyonda faul bile olsa, geri dönüp verilemezdi.

çünkü o şarjın devamında top ankaragücü'ne geçiyor, ankaragüçlü oyuncu pas hatası yapıyor -aktürkoğlu topu çalıyor- yani pozisyon SIFIRLANIYOR.

bunu bildikleri halde sırf bulandırmak için taa önceki şarjı gösteriyorlar.

Sen yazınca direk o an canlandı gözümde.. Tam h..str iptal eder bu itler derken topun a.gucune geçtiğini görünce rahatladım..

Adamların sahasında ilk yarıdan 18 şut çekip ilk yarıdan bitirdiğimiz maçta bizim maça göre daha iyi zeminde fenerin ilk isabetli şutu 85'nci dakika oldu. :asd:

Üst Alt