SL 23/24 H:3 | Adana Demirspor 4-2 Beşiktaş | MS | 27 Eylül - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugün JK hakkında konuşmayacaktım , özellkle TD ve başkanı hakkında .Ama o TD'ün Salih'i yakapaça kenara atması , bakın atması diyorum " ne kadar acı bir kelime" .Bugünden sonra Salih'ten futbol bekle onu bekle bunu bekle.Şuan o çocuğun psikolojisi nasıldır çok merak ediyorum.Ne kadar acz içerisindeler.Yazık.Ve bu insanlar yönetici olarak Türkiyenin en güzide klüplerinden birisinde en üst seviyedeler.Daha neler göreceğiz.Hergün şaşırtmaya devam ediyorlar.

Bjk için bir mağlubiyetten fazlası oldu
Salih, Aboubakar işleri ayrı
Transferlerin hepsi kulubeye yapılmış o ayrı
Onana Amartey Bahtiyar Bialy niye alındılar mesela
2 stoper aldın hadi biri statüden yoktu Amarteyi niye oynamadı
Çok fazla Afrika kökenli oyuncu da zor zaten (Afrika Kupası)
Colley çok savruk gözüküyor
Saiss tam denge stoperiydi
Tabi genel formsuzluk da cabası
Birde Gedson olmasaymış ne olacakmış da dedirtiyor açıkcası

Bjk için bir mağlubiyetten fazlası oldu
Salih, Aboubakar işleri ayrı
Transferlerin hepsi kulubeye yapılmış o ayrı
Onana Amartey Bahtiyar Bialy niye alındılar mesela
2 stoper aldın hadi biri statüden yoktu Amarteyi niye oynamadı
Çok fazla Afrika kökenli oyuncu da zor zaten (Afrika Kupası)
Colley çok savruk gözüküyor
Saiss tam denge stoperiydi
Tabi genel formsuzluk da cabası
Birde Gedson olmasaymış ne olacakmış da dedirtiyor açıkcası
O değilde Rashica : ben nasıl bir cenderenin içine düşmüşüm diyordur kesin.

Başkanı ve hocasının bugün ya da bu hafta içinde bize saldıracağını düşünüyorum.
O kaçınılmaz.Golleri yedikçe , yenildikçe bize saldırmadan rahatlıyamıyorlar.Herşeyi GS ayarladı .Adana Demirsporun 15 futbolcusunu GS oynatmadı hatta Şenol Hocanın Salih'i atmasına GS önayak oldu. Offffff şaka gibi yaa.

Ads'nin nasıl bir sistemi varmış ki takımın büyük kısmı eksik, yedeğin yedeği oyuncularla jk'yi 4'lediler? Biz yıldızlar topluluğu ile İstanbul maçında skor yapmakta zorlanıyoruz. Ads sistemli güzel bir şey ortaya cikarabiliyor, ama O. Buruk elindeki malzeme ile (henüz) bir şey ortaya koyamıyor.

🔥 Mario Balotelli; Bugün Takım Arkadaşlarım Beşiktaş'ı kebap niyetine yediler. Adana'da Kartal Çevirme yaptık şimdi gidip hep beraber üstüne şalgam içeceğiz

Katılıyorum kesnlikle.Oyun aklı bambaşka. Yeter ki fiziki ve mental seviyesini üst düzey tutsun. Zaten önceki maçta attığı gibi birkaç gol atsın bizim taraftar onun arkasında daima olur.

Üst Alt