⚽ SL 23/24 H:30 | Kasımpaşa 3-4 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 205 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okan hocayla beraber oynadigimiz en kotu lig maciydi. Kaliteli ayaklarla skoru aldik ama oyun olarak kaybettik. İstatistikler de kötü

Paşanın hocasını da tebrik ederim. Hem Fenere hem bize cok iyi hazirlamis takimi. Fener macinda uyduruk bi penalti verilmese puan cikaracaklardi

Maçı dün tekrar izledim ,Okan hocanın 3 4 tane net kötü maçı vardı ligte bu bence en kötüsü teknik taktik disiplin her anlamda kasimpatiya yanıt verememiş hoca
Kapanan takimlara zorlaniyoruz diyorduk fakat esas bizden daha çok koşan önde presi iyi yapan takımlara daha çok zorlaniyoruz (kasimpasa bunu yaptı)
Stoperler yoktu ondan böyle filan hiç gerçekçi değil çünkü hoca rakibin oyununu gorup maç içinde taktiksel değişiklik yapabilirdi
Kerem ziyech hamlesi apo berkan hamlesi gibi
Çok fazla yazacak yanlış var ve hoca nasıl böyle yaptı mantıklı.yanit bulamadim umarım bu maçtan ciddi dersler alır artık daha fazla hoca etkisi lazım son haftalarda

Maçı dün tekrar izledim ,Okan hocanın 3 4 tane net kötü maçı vardı ligte bu bence en kötüsü teknik taktik disiplin her anlamda kasimpatiya yanıt verememiş hoca
Kapanan takimlara zorlaniyoruz diyorduk fakat esas bizden daha çok koşan önde presi iyi yapan takımlara daha çok zorlaniyoruz (kasimpasa bunu yaptı)
Stoperler yoktu ondan böyle filan hiç gerçekçi değil çünkü hoca rakibin oyununu gorup maç içinde taktiksel değişiklik yapabilirdi
Kerem ziyech hamlesi apo berkan hamlesi gibi
Çok fazla yazacak yanlış var ve hoca nasıl böyle yaptı mantıklı.yanit bulamadim umarım bu maçtan ciddi dersler alır artık daha fazla hoca etkisi lazım son haftalarda
bence iş direkt oyuncu kalitesi / formsuzluğu ile alakalıydı yaa.

ilk 20 dakikada mertens penaltı gibi pozisyonu kaçırdı karşı karşıya, keza kerem'in de kale sahasının önünden tavana diktiği top var.

çok net kpaşa daha pozisyona girmeden 3-0 yapıp koparabileceğimiz bir maçtı.

kerem aktürkoğlu ve demirbay kötü günündelerdi.

hatta son derece özverili oynayıp, jeneriklik gol atan mertens bile bazı son tercihlerini düzgün yapsa çok çok rahat edeceğimiz bir maçtı. ziyech'ten derin aldığı bir pas var. karşı karşıya. dönse vursa gol mesela. ancak kendisine laf söyleyemiyorum. 37 yaşında bu karakteri göstermesi bile bir başarı.

futbol kaliteli oyuncular ile oynanır.

ziyech mesela bir girdi 15 dakikada maçın seyri değişti.

Üst Alt