⚽ SL 23/24 H:31 | Galatasaray 1-0 Hatayspor | MS | 2 Nisan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zaha çok hırslı, Ziyech'in ise ilk 11'de başlamaya ihtiyacı var. İkisi de 11 başlamalı. Kerem dinlensin bir maçlığına.

-------------Muslera------------
Barış--Nelsson--A.kerim--Köhn
-------Torreira-Demirbay-------
Ziyech------Mertens------Zaha
--------------Icardi--------------

Zaha çok hırslı, Ziyech'in ise ilk 11'de başlamaya ihtiyacı var. İkisi de 11 başlamalı. Kerem dinlensin bir maçlığına.

-------------Muslera------------
Barış--Nelsson--A.kerim--Köhn
-------Torreira-Demirbay-------
Ziyech------Mertens------Zaha
--------------Icardi--------------
Herkesin topu ayağına beklediği bu hücumcularla işimiz zor olur. Barış şart öne.

hatayspor takımının oyuncu kalitesi, bir anadolu takımı için gerçekten çok iyi. bu puanda olmaları, hocalarının nasıl bir seviyede olduğunun bir göstergesidir bence. akıl alır gibi değil.

muhtemelen bu maçta kapanıp kontra kovalayacaklardır.

eğer kerem aktürkoğlu başta olmak üzere, hücum oyuncularımız topun kıymetini bilmez ve sürekli top kaybı yaparlarsa, sanılanın aksine çok zor bir maç bizi bekliyor demektir.

Ben de oyle ariyordum ilk basta. Sonra gunu ve saati gorunce tamam dedim gule oynaya bilet buluruz. Hem ramazan hem hafta ici hem gec saat . Nitekim 5 bilet aldik 2.kategoriden 😅
Hıyarlık ettik. Geçen sene son 5-6 hafta niyetlendik bulamadık bir türlü, karaborsa da bulamadık. Risk almayalım diye bu sefer erken davrandık ama kendi kendimizi kazıklamış olduk 😃 Neyse amaç Cimbom’a gelmek, niyet gerçekleşmiş oldu bir şekilde.

maç günü malum camianın toplantısı var. sağa sola yine birsürü iftira atıp, taraftarlarına hayal satacaklardır. yine etrafa bir sürü zehir saçacaklardır. muhtemelen en geç aynı gün sevk ve cezalar da açıklanacaktır.

kısacası maç öncesinde yine engerek yılanı zehri gibi bir gündem olacaktır.

saha içi ise yukarıda da yazdığım gibi. hatayspor kesinlikle küçümsenecek bir takım değil. arkada alan bırakarak baskılı oynayan büyük takımlara sıkıntı yaratabilecek bir çok oyuncusu var. ayrıca 15 gündür bize hırsla motive olmuş bir hocaları da olacaktır.

tüm bunların yanı sıra, tam 15 gündür maç oynanmadı. pozitif futbol oynamak isteyen takımlar için milli ara dönüşleri hep sıkıntılı olmuştur.

hakemlerin üzerindeki baskıyı zaten sağolsunlar yayınlattırdıkları videolardan görmüş olduk. hiçbir hakemden sağlıklı yönetim beklemiyorum artık.

kısacası "nasıl olsa yeneriz" kafasında olup, en ufak bir konsantrasyon kaybında ne olduğunu bile anlamayız.

her maçın ayrı hikayesi var yemin ederim. bu sezon bitsin artık. bıktık yaa.

şu cendereden çıkıp şampiyon olursak, tarihin en anlamlı şampiyonluğu olacak kesinlikle.

Hıyarlık ettik. Geçen sene son 5-6 hafta niyetlendik bulamadık bir türlü, karaborsa da bulamadık. Risk almayalım diye bu sefer erken davrandık ama kendi kendimizi kazıklamış olduk 😃 Neyse amaç Cimbom’a gelmek, niyet gerçekleşmiş oldu bir şekilde.
Aynen gecen sene ben de basaksehir maci biletini karaborsa internet sitelerinden aldim 2 kati fiyatina. Bu mactan sonra muhtemelen butun maclarimiz hafta sonu oldugu icin biletler cok degerli olur. Ben de son hafta ici maci olur ,firsat bu diye ankaradan geliyorum 😅

Kolay görünen ama kolay olmayan maç. Daha doğrusu bu saatten sonra ligde kolay maç kalmadı kesinlikle. Okan hocaya güvenimiz tam. Kazanırız.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Zeytinli
Murat Durmaz - Vasfi Vural - Oral Sever
Kolpa Kemal - Liboş Naci
Barış Savaş - Umut Işık - Ahmet Kolap - Sami Karakoc
Hayri Cund​
Bekimdeki adamla biz kavgadan 2 Kırmızı Kart görürüz.Cem de Kornerler' falan filan rakibe Fair Playlik yapmaya çalışır Şahinle kavga ederler onlar da 2 tane Kırmızı Kart görür ve Maç'ı Hatayspor 3-0 gibi 1 Skorla hükmen kazanır kanks yav :D

Üst Alt