⚽ SL 23/24 H:34 | Adana Demirspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Nisan - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Camiada tam bir kenetlenme havası var zaten alışık olduğumuz ve zorlanmadığımız zorlansak bile başarılı olduğumuz haftalara girdik her maç final taraflı tarafsız herkesin kabul ettiği bir şey var bu istatistik olarakda kanıtlanmış bir şey Galatasaray yarışta ve bu yarışı önde götürüyorsa kaybetmiyor Winnerlık böyle bir şey

Tam kadroyuz her şey lehimize zorlansak bile bir devre zorlanır diğer devrede geri dönüş bile yapıp maçı çevireceğimize inancım tam kalite yanıltmaz kolay kolay

Mayısa az kaldı mayıslar bizimdir!

Tek korktuğum şey rehavet * . Son maçlarda anlamsız bir rölanti durumu söz konusu. Aman diyim her topa hayvan gibi basmamız lazım. Şakası yok. Bir puan kaybında gaza gelirler beşiktaşı zaten rahat yenerler.
Fırsat vermemeniz lazım.
Mümkünse de Berkan oynasın orta sahada.
*. kesinlikle sevgili cem .

maca dair , rakibi de merkez resim de tutup : ozellikle REHAVET olmamasi adina KONSANTRASYON tandansli ^yorum yapmayi^ bazi renkdaslarimiz yanlis idrak etmis gozlemledigim kadariyla .

velhasil :

skorlardan bagimsiz, bizim oyunumuz okan hoca basa gectiginden bugune sureklilik gosteren kompaktlik da ve denge de ilerliyor. dolayisiyla onceki mesajimda takima ve hocaya guvenim tam demistim. yarisin son donemeci baglaminda , ilaveten sunu da eklemistim ; rakibi kucumseme den cikip maca ful odak yapip 3 puani alip florya'ya donmeliyiz . gerisi lafi guzah .

saygi ve selamlar .

Bence son maçlarda olduğu gibi ilk 30 dakika 1.vites sonrasında 3.vites .Kazanırız başka sonuç çıkmaz.

Skorlar iyi olsa da oyunumuzun kötü gittiği bir dönemde farkın 4'e çıkması çok iyi oldu, tabi bu maç gene tehlikeli. Aldığımız avantajın üzerine koymak lazım, yoksa anlamı kalmayacak. İlk 11'de Demirbay-Berkan değişikliği lazım bana kalırsa. Diğer oyuncular yerlerini korumalı. Şu Hikmet'i de devirip artık şikecileri motivasyon olarak magmaya postalamalıyız.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt