⚽ SL 23/24 H:34 | Adana Demirspor 0-3 Galatasaray | MS | 26 Nisan - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bu maçtan nedense korkuyorum ya , bi rehavete kapilacagiz gibi 1 his var içimde.
Şöyle düşün en kötü ihtimalde bile liderliği bırakmıyoruz onun rahatlığı olsun en azından korkuyu alır yarın kazanırsak derbi öncesi 7 puana çıkıyor herkes bunun bilincindedir takım geçen sene şampiyonluk yaşadı bunun nasıl bir duygu olduğunu çok iyi biliyor 3/3 yaparsak fener maçına şampiyon çıkma ihtimalimiz yüksek yine tüm gücümüzü sahaya veririz.

Adana Demirspor'da ligde rahat konumda maaş sıkıntıları var sakatlarda çok kritik oyuncular bizim takım dolu tribünler önünde oynamayı daha çok seviyor daha çok maç havasına giriyor Alanyaspor maçında da demiştim tribünler ne kadar dolu olursa bizim takım dolu tribün atmosferinde daha ciddi oluyor rakibi fazla ciddiye alıyor uyumalarına izin vermez.

Maglubiyet kokuyor

Korkumdan altıma sıçacam

Resim

Ben bu maçtan nedense korkuyorum ya , bi rehavete kapilacagiz gibi 1 his var içimde.

Ads çok sacma sapan beraberlik aldıda yukarda biraz düşmedi altlara bu ve kluivert zamanındaki iyi oyunla yoksa şu sıra oyun olarak rezaletler bu maçta ads den çok bahattin sıkıntı yapmaya çalısacaktır

Üst Alt