SL 23/24 H:34 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 27 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:34 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 27 Nisan

MS

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Bişiktaşımız takım bütünlüğü ve özellikle defans organizasyonu bakımından ağır defolara sahip. Biz tahmin ettiğim gibi ADS u yensek ve onlar da çok isteseler bile direnebileceklerini pek sanmıyorum...

Beşiktaş yenilmez.
Biz ADS'yi yenip, puanı 7 yaptığımız takdirde, FB'nin bu maçı kazanma ihtimali yok, bu maçı bitiremezler, BJK'nın bir golüyle sahaya bile inerler,

biz yeter ki cuma günü bir dengesizlik yapmayalım, pazar akşamına eğlence olacak.

FB, şu an panik, demorilize, aciz, ne yapacağını bilmez halde, Konya'yı da yenemeyecekler mesela.

biz adanayı yendiğimiz an , bu maçta :

taraftar ismail kartala küfür + istifa
ali koça stadın yarısı istifa
oyuncuların suratları yerlerde
maç içi Dzeko'nun keni takımıyla laf dalaşı anları
abzürt bir skor

yüksek ihtimal - önce erkenden işimizi yapalım biz - haftasonu çok keyifli geçecek.

Ads maçını aldığımız an bu maç çok daha farklı bir maça dönüşür diye düşünüyorum. Bu maça Fb 7 puan geride çıkarsa büyük bir tribün baskısı altında oynayabilirler ve daha rahat olacak olan Bjk avantajlı duruma gelebilir.

salih ve masuaku geri dönmüş. güzel.

mert

(onur) necip colley tayyip masuaku

gedson (musrati) salih (oxlade)

raşitsa (ghezzal) muci kılıçsoy

aboubakar (muleka)

bjk'in 11+5'i bu olur.

vallahi bu kadro en son fb'den puan alan sivas kadrosundan bariz şekilde iyi. yeter ki istesin. yabancı var da var.

biz tek adana'yı yenelim. bakalım ne olacak.

Sivas maçını fb alsaydı bjk kesin yatacaktı şimdi herkes GS şampiyon moduna girdi biz yenersek bjk asılır bu maça

Boşuna Beşiktaş'a bel bağlayıp kendinizi kandırıyorsunuz Beşiktaş takim değil kimse koşmuyor istemiyor

Çoğu oyuncusu Anadolu takımında bile oynamaz fener kendi evinde sırf ferdi tadic kandindan iki gol atar Beşiktaş rezil bir takım gram ümidim yok umarım birşeyler olursa mucize puan alirlar

Üst Alt