SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs

Ethemi ve Sambou amatörce kart görerek cezali duruma düstüler. Konya son haliyle ligin en kötü takimi.
Fener, Hatay deplasmani disinda hic bir maci rahat kazanamadi ligin 2.yarisinda.

Slowik
Uğurcan Adil Hadebe Guilherme
Nzonzi Soner
Prip Cicaldau Ndao
Cikalleshi

Damjanovic, Ahmet ve Ogulcan'i yedek bekliyorum.
Niangbo ve Moreno yetismezse ofansif hamle gücü olmayacak.​

Konya mıy mıy yan pas yapan bir takım gol atabileceğini pek zannetmiyorum şikecilere. 0-0a kitleyebilirse puan alırlar yoksa cacık olmaz bu maçtan

Dzeko 20 gol 5 asist
Irfan Can Kahveci 12 gol 9 asist
Batshuayi 11 gol 1 asist
Tadic 9 gol 12 asist
Szymanski 9 gol 11 asist
Cengiz Ünder 9 gol 3 asist
Fred 3 gol 4 asist
Osayi Samuel 3 gol 2 asist
Mert Hakan 2 gol 2 asist
Djiku 2 gol 2 asist
Serdar Dursun 2 gol 1 asist
Ferdi Kadioglu 1 gol 4 asist
Mert Müldür 1 gol 4 asist
King 1 gol 2 asist
Ismail Yüksek 5 asist
Serdar Aziz 2 asist
Bonucci 1 asist

Şampiyonluk yarışında ideal 11'ini bulan takım her zaman daha avantajlıdır.Fb'de İsmail Yüksek sonrası defansta Çağlarla mı oynayacaklar yoksa yedek kaleciyi mi oynatacaklar yoksa Szymanski'nin yerine Mhy mi oynayacak :D 1 de bunun yanında Serdar'ı da kadro dışı bıraktılar.Ek olarak forvette Dzeko mu Batshuayi mi oynayacak onu da daha kararlaştıramadılar..

Şampiyonluk yarışında ideal 11'ini bulan takım her zaman daha avantajlıdır.Fb'de İsmail Yüksek sonrası defansta Çağlarla mı oynayacaklar yoksa yedek kaleciyi mi oynatacaklar yoksa Szymanski'nin yerine Mhy mi oynayacak :D 1 de bunun yanında Serdar'ı da kadro dışı bıraktılar.Ek olarak forvette Dzeko mu Batshuayi mi oynayacak onu da daha kararlaştıramadılar..
Sampiyonuz desene Muradim

konyaya -6 puan ekleyince net olarak düşüyor

biz son maça şampiyon ayyaş çıkıp 3 atarız

kendileri bilir 1.lig orda

Konya yi 2 hafta önce alanya maçında izledim berbat durumdaydilar..

Yine de puan alabilirler fb den..

Fb nin üst üste olympiakos ve sivas maçlarında yaşadıkları bunlardan puan alamayız algısını yıktı anadolu takımlarında.. Sivas da olympiakos da hicbirsey oynamadan sadece durarak istediklerini aldılar.. Konya da seyircisiyle bunu yapabilir..

Yarın karagumruk Antalya ile oynayacak ve konya-fb maçından bir gün önce de kayseri-gümrük ;antep-hatay maçları var..Büyük ihtimalle çok çok daha zor durumda başlamış olacak bu maça Konya..

Bu maçtan 1 gün önce biz içeride sivas i yenersek fb 7 puan geride çıkacak bu maça..

İsmail yüksek gibi oyun dinamizminin 1 numaralı ismi yok baskı kurma konusunda çok sıkıntı olur

Gerektiğinde uydurma penaltı çalacak Türk var hakemi olmayacak..

Ben bu maçtan feci halde geçen sezonki 1-1 biten giresun-fb maçı havası alıyorum..Giresun da benzer durumdaydi,kötü haldeydi bir şekilde puanı aldı bence bu maç da böyle olacak

Hücum hattı berbat ama oyunu tutabilirlerse duran top falan gol bulup kitleyebilirler maçı. Kapalı gişe oynayacaklar zor maç olacak. Şuan Konya ile Gs oynamasını açıkçası düşme durumları falan var. Puan alması lazım Konya nın.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt