ŞL 23/24 YF M:1 | Bayern Münih 2-2 Real Madrid | MS | 30 Nisan | TV 8,5 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kiran kirana iki mac olur.

2013‘te Wembley‘de Alman finali olmustu, sanki bu sene tarih tekerrür edecekmis gibi hissediyorum.

Avrupa kulüpleri içinde GS ile net özdeşleştirdiğim bir kulüp yok; belki bir ölçüde Barca...

Hakem-lobi-şike faaliyetleri bakımından ise FB nin karşılığını net RM görürüm, sonra Juve gelir...

Dolayısıyla Boey faktörü olmasaydı da -Bayern' i sevmememe rağmen- tarafım belli...

İnsanlık tarihinin en kötü Bayern'i yarı finale yükselmiş Allah'ın işi işte. Keşke Fenerliler kadar futboldan anlayabilseydik.

Boey tam olarak yetişirse önceden bir kaç maç ligde oynayıp hazır olursa önemli olur Bayern için Vini'yi tutma konusunda. Kimmich'i ortada kullanmaları daha önemli bence. Tuchel 3'lü, 5'li gibi macera aramamalı.

Boey tam olarak yetişirse önceden bir kaç maç ligde oynayıp hazır olursa önemli olur Bayern için Vini'yi tutma konusunda. Kimmich'i ortada kullanmaları daha önemli bence. Tuchel 3'lü, 5'li gibi macera aramamalı.
Sacha Vini'yi yer...Rodrygo'yu da yer ...

Kimmich'in performans vermeside Bayern'in tek tur umudu bana göre. Çok ilit bir herif antipatik olsada.

Sacha Vini'yi yer...Rodrygo'yu da yer ...

Kimmich'in performans vermeside Bayern'in tek tur umudu bana göre. Çok ilit bir herif antipatik olsada.
Mevcut Bayern'in Real'in elemesinin tek şansı. Sacha'nın Vini'yi yemesi, Neuer'in gününde olması, Kimmich ve Kane'in çok iyi maç çıkarmaları. Bayern'in kanatlar kendileri için ciddi yetersiz. Orta sahada oyun kuracak adam eksiği çok belli oluyor. Robben- Ribery'den Sane - Coman pek çekilir dert değil ki Coman hep sakat. Gnabry'de bu sezon full sakat katkı veremedi. Bayern'in yazın çok iyi 2 kanat, 2 orta saha, 1 sol bek, 1 yedek santrafor alması lazım ciddi bir yenilenmeye gitmeliler.

Ben bu turda bayernin tur atlayacağını düşünüyorum, tuchel tam turnuva hocası.
City bayern eşleşmesi olsaydı banko city eler diyordum da ama real bayern eşleşmesi ortada.
Real'in öyle aman aman bir oyun oynadığını da düşünmüyorum

Üst Alt