ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 26 Temmuz | 20.00 | D-Smart

Gelebilecek en zor rakipti.Bence Trabzon'un şansı yok,ama İnşallah yanılırım.

Trabzon kadroyu bozmasa bile eleyemezdi Benfica'yı, kalite olarak Türkiye'de hiçbir takım Benfica'nın ayarında değil zaten. Avrupa ligi yolları gözüktü Trabzon'a.

Gecmis olsun Trabzon. Insallah bir dahaki sefer daha sansli olursunuz.

Trabzonspor'a bu eşleşmede başarılar diliyorum. Pana'nın çıkmasını isterdim. Onları geçme şansı yüksekti bana göre. Ama Benfica karşısında fazla şansları yok gibi. Umarım Trabzon turu geçer ama oldukça zor görünüyor.

Deplasmanda gol atabilirseler şansları var.

Henrique'yle falan olmaz o iş. Kadroyu bozmasalardı kafa kafa oynarlardı ama şimdi imkansıza yakın. Gene de başarılar tabi Trabzon'a

Trabzonun işi zor ama şansları var kesinlikle.

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Mac yarinmis :)

Maci Meltem TV verecek diyorlar dogrumu ??

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Yabanci Kanal olarak RTP 1 veriyormus maci. Bilginize.

bu arada Trabzonan inancım tam ya da inanmak istiyorum bu sene trazbozn antep puan kazanmaları lazım. trabzona başarılar.

Şimdi Benfica kadrosuna baktım da forumda uzun zamandır önerdiğim Bruno Cesar'ı almışlar.Bu gün Trabzonun başına bela olabilir

Eurofutbolu hazırlık maçlarında olduğu gibi eski aboneler şifresiz izleyebilecek mi?

Türk futbolunda Galatasaray ve Trabzon farklıdır. Yani Trabzon'un Bjk gibi 8yiyip yada fener gibi sıfır puanla döneceğini düşünenler yanılıyor. Trabzon avrupa takımıdır Benfica'yı geçer demiyorum ama kendini de ezdirmez.

Trabzonspor'un son halini görmek istediğimden dolayı izleyeceğim bir maç.

Ben Trabzonspor'un turu geçebileceğini düşünüyorum.Portekiz'de bir beraberlik alırlarsa işler bize döner.

Tur tam ortada bence. Gel gelelim Trabzonspor'un elenip Avrupa Ligi'ne gitmesi bence kendileri adına daha hayırlı olur.

Üst Alt