ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

Geçen sene şişirilen balon bir kadro ve o balondan Jaja-Yattara-Selçuk gibi isimler de gitmişken Trabzon 2-3 tane yer döner diye düşünüyorum.

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica - Trabzonspor | 27 Temmuz | 21.45 | Euro Futbol

benim bildiğim eski d-smart abonelerine açık bu maç eurofutboldan ön eleme olduğu için ama emin değilim ts'liyiz bugün..

Şenol Güneş'in takımı çok kolay lokma olmayacaktır. Ben süpriz bekliyorum

Trabzonspor eğer tam olarak bu maça adapte olmuşsa avantajlı skorla döner. Takımın son durumunu göremediğimiz için bir şey söylemek çok zor. Benfica'yı yenebilecek güçteler.

Trabzon gidenlerden-gelenlerden sonra öyle hemen takım olamaz.Ben ihtimal dahi vermiyorum turu geçmesine.Keşke geçse tabi orası ayrı.

Fanatik Ts'li bir arkadaş ile izlicem maçı,umarım Ts yener.

----------------------------Tolga-------------------------

Serkan---------------Giray----------Glowacki------------Celutska

-------------------Colman----------Zokora---------------------

Burak----------------------Adrian----------------------Alanzinho

------------------------Henrique-----------------------------

Böyle oynar Trabzon bence.

Henrique yi izlemenizi tavsiye ederim.

-----------------------Tolga Zengin-------------------------

---------------Giray Kacar------Arkadiusz Glowacki-----------

Serkan Balci--------------------------------------Piotr Brozek

---------------Didier Zokora--Gustavo Colman----------------

Burak Yilmaz----------Adrian Mierzejewski---------Halil Altintop

---------------------Paulo Henrique-------------------------

Yedekler:

Bora Sevim

Mustafa Yumlu

Ondrej Celustka

Baris Atas

Engin Baytar

Alanzinho

Pawel Brozek

Kadro kesinlikle böyle olmali. Kanatlarda Burak-Halil cok iyi. Bu oyuncular defansa cok yardim ediyor. Adrian ve Henrique zaten yeni transferler onlar %100 oynayacak.

isimiz zor ama imkansiz degil..

şimdi baktımm da trabzonun kadrosu fena değilmiş.tabii rakip de iyi.avantajlı bir skor yakalarlar inş.

Ben Trabzona güveniyorum turu geçen taraf olcak (ahanda buraya yazıyorum:))

Trabzonspor'un avrupadaki şansı fe nev kadar olsa idi avrupada Galatasaraydan sonra en başarılı takım olabilirlerdi ... Benfica'yı umarım eler Trabzonspor en azından bir üst turda elense dahi direk uefa gruplarına gidecekler , burada elenirlerse uefa içinde bir ön eleme oynayacaklar oradada en zor kurayı çekerler diye düşünüyorum .. Gönüller Trabzonspor ile bugün .

bende izleriz maçı diyordum işe bak ya

Hazırlık maçında olduğu gibi eski üyelere şifresiz olur mu?

Benfica da dengesiz takim ,sonucun en olcagi belli degil.

2-1 yada 3-2 diyorum.

Bwin 1.31 vermis Benfica"ya sakat mac herhalde.:confused:

Üst Alt