SL Benfica Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL Benfica Takip Başlığı

yok yav skill moves düşük güçlü değil ve yavaş sevmem öyle topçu

futtaki favori benfikalım carrillo idi ama onu da yolluyorlar galiba

weak foot, şut fln iyi aslında adam da sen galiba patlayıcı forvet seviyorsun. ben genelde aduriz, dzeko tarzı pivot santrafor seviyorum fifa'da. kanatlara da inaki, salah gibi hızlı oyuncular koyuyorum. bu yüzden roma ve bilbao favori takımımdır fifada

weak foot, şut fln iyi aslında adam da sen galiba patlayıcı forvet seviyorsun. ben genelde aduriz, dzeko tarzı pivot santrafor seviyorum fifa'da. kanatlara da inaki, salah gibi hızlı oyuncular koyuyorum. bu yüzden roma ve bilbao favori takımımdır fifada

ben de arada target man oynatmayı severim de online oynarken milletin stoperlerinden çok daha ağır forvetlerle pozisyona girmek epey zor oluyor doğrusu

Douglas Pereira resmen Benfica'da. Benfica oyuncuyu sezon sonuna kadar Barcelona'dan kiraladigini acikladi. Eger Douglas, bu sezon resmi maclarin en az 50% sinde oynadigi vakit 1.8 milyon Euro para odemeleri gerekir Barcelona'ya. Bu sartlar altinda 50% transfer hakki Benfica'nin eline geciyor.

DIlZUliXYAAFv3C.jpg

Benfica'nın 40 yaşındaki 3. kalecisi Paulo Lopes futbolu bıraktığını açıkladı. — Paulo Lopes'in 13 sezonluk Benfica kariyeri: 11 maç, 12 kupa.

Dj01KZQXoAACf6I.jpg

Müthiş kariyer zirvede bırakmış

Portekiz basınından Jornal de Notícias'ın G.Saray - Benfica eşleşmesi hakkındaki değerlendirmesi :

Kartallar Türkiye'de hiç kazanmadılar, atmosfer çok zor.

G.Saray başkan yardımcısı Yusuf Günay iyimser: “Bizim için iyi bir kura,”

Benfica için şanslar %50-%50 eşit

1545131785261.png

Record | Benfica A takım direkrörü Luisão : "Çok zor bir oyun bekliyorum, ama Benfica her zaman geçeceğine inanıyor. Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nden geldi ve hazırlıklı olmalıyız. Türkiye'de çevre çok zor, ama ekibimiz buna bağlı olacak ”

1545131822516.png

Üst Alt