SL Benfica Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL Benfica Takip Başlığı

bu sene ciddi şekilde geçici teknik adamlar coşmuş durumda. Solskjaer,Lage,Hakan Keleş,Solari..

Hepsi kötü durumdaki takımı geçici alıp kulüple yeni sözleşme uzattı. Solari belki son dönemde kötü ama zaten Real Madrid bir ara 4-5 maç gol bile atamamış durumdaydı. Biraz olsun toparladı Solari.

Akhisar'daki Cem Kavçak'da fena değil mesela. Alanya'yı da yenerse onunda notunu vereceğim.

bu sene ciddi şekilde geçici teknik adamlar coşmuş durumda. Solskjaer,Lage,Hakan Keleş,Solari..

Hepsi kötü durumdaki takımı geçici alıp kulüple yeni sözleşme uzattı. Solari belki son dönemde kötü ama zaten Real Madrid bir ara 4-5 maç gol bile atamamış durumdaydı. Biraz olsun toparladı Solari.

Akhisar'daki Cem Kavçak'da fena değil mesela. Alanya'yı da yenerse onunda notunu vereceğim.

Terimden sonra, Marco Rose veya Lage nefis olur bence ne diyorsun Onur.

Porto yu deplasmanda yendiler. Şampiyonluğu istemek işte böyle bir şey.

Şu an Porto nun önünde liderler. Yeni hocaları çok iyi. Böyle giderse uzun süre kalır Benfica nın başında.

sarı kırmızıya olan aşk
aslan kartal dinlemez

kartal zaten türklerin simgesi sıkıntı yok
Nasıl yani....

Kayseri, Malatya veya Göztepe takımlarınıda mı seviyoruz şimdi?

Kartal Türklerin simgesi olduğunu İlk defa duyuyorum. Almanlarda aynısını idaa ediyor yaklaşık 100 yıldır.

Mecliste bile bunu yapmış herifler.... Bundesadler.jpeg

Nasıl yani....

Kayseri, Malatya veya Göztepe takımlarınıda mı seviyoruz şimdi?

Kartal Türklerin simgesi olduğunu İlk defa duyuyorum. Almanlarda aynısını idaa ediyor yaklaşık 100 yıldır.

Mecliste bile bunu yapmış herifler.... Ekli dosyayı görüntüle 42792
konyanın logosu bile çift başlı kartal :D
göztepeye sempatim var
malatya bir şeyim yok
kayseri hoş bir takım

Benfica, Joao Felix'in 120 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini değiştireceğini ve daha yüksek bir bedel belirleyeceğini açıkladı.

Benfica başkanı Vieira: "Joao Felix, Portekiz'in Ronaldo'dan sonra yetiştirdiği en büyük değerlerinden biri"

Üst Alt