ŞL Ç.F. İlk Maç | Real Madrid 4-0 Tottenham | 5 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Ç.F. İlk Maç | Real Madrid 4-0 Tottenham | 5 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Ç.F. İlk Maç | Real Madrid - Tottenham | 5 Nisan | 21.45 | Euro Futbol

VDV eski takimina karsi oynuyor! Bir sürpriz yapabilir. Iki takimin kalecileri de üst düzey, fazla gol olmaz bence.

Cevap: ŞL Ç.F. İlk Maç | Real Madrid - Tottenham | 5 Nisan | 21.45 | Euro Futbol

Aslında Tottenham'ın çıkmasını istiyorum yarı finale ama bu Reale karşı zor.Ama hani yarı finalde bi Real-Barcelona eşleşmesi de fena olmaz hani.Bu eşleşme gerçekleşecekse çıksın Real de alalım yarı finalde boyunun ölçüsünü.Bu sene hem ligde,hem kral kupasında,hemde şampiyonlar liginde hüsrana uğratalım Barça olarak :D

Totnım turu geçsin istiyorum ama real-barça yarı finali istiyorum.Bu bir ikilem midir?

Bu arada, dogru düzgün futbol izlemeye hasretim, o yüzden 2 tane ekstra'dan El Clasico izlemek icin saldir Real diyorum.

Çok iyi maç olacak. Afgan kanalı veriyor mu?

Van_der_Vaart-Bale_1845384i.jpg

20 dk kaldi.

BU maç Euro Futbol damı olur..Koyun Starada izlesin Millet..

Real Madrid 1-2 Tottenham

Skoru bilmeyebilirim belki,ama Tottenhamin bu maci kaybetmesine ihtimal bile vermiyorum. Ve bunu Reali sevmedigim icin söylemiyorum. Oyun yapisi olarak Tottenhamin Reale ters gelecegini düsünüyorum.

Hadi bakalim. Fark atarsa Real kapagi yerim :D

Üst Alt