ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova 2-1 Fenerbahçe| Maç Sonucu | 21 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova 2-1 Fenerbahçe| Maç Sonucu | 21 Ağustos

Cevap: ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova - Fenerbahçe | 21 Ağustos | 19:00 | Star

Rus'sa her türlü desteklerim :happynew:

Cevap: ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova - Fenerbahçe | 21 Ağustos | 19:00 | Star

su anda Zenit , S.Moskova defansini yerle bir ediyor

skor 4-0 dk 71

fener ilk maçta yenilmez ise moskova'yı geçer ve gruplara kalır..İlk maçta heralde topluca defans yapacaklar..

Sen kesin küme düşecek diyordun hepimiz umutsuzken hocam, hatta bana da umut vermiştin. Birer birer umutlar yok oluyor.

düşün dostum ben bile umut kestim daha doğrusu anlam veremiyorum UEFA'nın bu yaptıklarına gerçekten çok garip gerçekten..

zenit rusyanın açık ara en iyi takımı, skor anormal ama spartakın da bekleri facia, yokluktan makeevi sağda , sol bekte de 19 yaşında bir çocuğu oynattı , sağ bek oynayabilen parshivlyuk ve kombarov sakatlarmış, fener maçında böyle oynamalarının imkanı yok zaten fenerin böyle bir hücum presi yapması da sözkonusu değil

Valla bilmiyorum umarım Vaslui gibi olmaz Vaslui'de Clujden 3 yedi gitti fenerede 4 yedi akabinde..

Spartak Moskova o kadar da sağlam takım görüntüsü vermiyor skora bakacak olursak.

iyi oldu Zenit'in farka gitmesi. Cahiller küçümseyecektir.

Valla bilmiyorum umarım Vaslui gibi olmaz Vaslui'de Clujden 3 yedi gitti fenerede 4 yedi akabinde..

Spartak Moskova o kadar da sağlam takım görüntüsü vermiyor skora bakacak olursak.

Cluj'la Zenith,Vaslui'le Spartak arasında dağlar kadar fark var.Ona rağmen Vaslui penaltıyı atsa belkide Spartak'ın rakibi Fener olmayacaktı.

Zaten Spartak'ı o kadar da abartmamak lazım. Bu sene ballılar. Her sene Arsenal, Tottenham,Juve filan oluyordu bu turda. Kiev daha zordu mesela. Ama hala Spartak %51 diyorum ben. Ama öyle mutlak favori olayı yok.

yalnız pres altında ne de zeeuw ne carioca ne de mcgeady pas yapamadılar bilyaleddinovun zaten adını duymadım maçta, zenit çok üstündü

Fener dışarda 1 gol dahi atarsa XXXXXXX.Moskova ( milyon tane moskova var ) eler..

Bu işler kadroya bakmaz.. karıköyde fener işi bitirir..

bu fenerdeki bal kimsede yok bizim kaleci Aykut erçetin gider Steau Bükreşli oyuncuya nişanlar topu gol olur eleniriz CL'den playoff'ta..

Volkan ayısı gider penaltı kurtarır Vaslui maçında kırılma anında.

Kafayı yiyorum gerçekten anlam veremiyorum.

Fener dışarda 1 gol dahi atarsa XXXXXXX.Moskova ( milyon tane moskova var ) eler..

Bu işler kadroya bakmaz.. karıköyde fener işi bitirir..

fener glasgow rangersden beri elemelerde deplasmandan dönüp kadıköyde kazanması gereken hiçbir maçı kazanamadı, abartmayın

Üst Alt