ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos

Cevap: ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 29 Ağustos | SmartSpor | 2

Aykut Kocaman ve Alex arasındaki tartışmalardan sonra Alex bu maçı tek başına alır. Hemde çok rahat bir şekilde :)

Cevap: ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 29 Ağustos | SmartSpor | 2

Turkcuyum ne la tupcuyum der gibi:asd:

alakaya maydanoz saygısızlığa gerek yok

TÜRKçü demek TÜRK ırkının ahlak töre örf ve adetlerini uygulayan yaşatan ve bu uğurda ölüm dahil her zorluğa göğüs gerene denir eee böyle bir hasleti olmayanlarında TÜRK ve TÜRKçü isimlerinden rahatsız olması doğal bir süreçtir

emin olunuz ki TÜRK ve türevlerine düşmanlık edenlerin kininden daha fazlası bizde vardır yeri ve zamanı gelince bu kinin nelere kadir olacağını dünya alem görecektir

Büyük ihtimalle dün oynadıkları 11 ile çıkacaklar sahaya. Dün akşam oynadıkları futbolu gördükten sonra Fenerin turu geçeceğini düşünüyorum.. Spartak moskovada sert bir orta saha yok. Fenerbahçe sadece sert ortasahalara karşı zorlanır.

Büyük ihtimalle dün oynadıkları 11 ile çıkacaklar sahaya. Dün akşam oynadıkları futbolu gördükten sonra Fenerin turu geçeceğini düşünüyorum.. Spartak moskovada sert bir orta saha yok. Fenerbahçe sadece sert ortasahalara karşı zorlanır.

dün akşamki futbolu gördükten sonra turu geçeceklerini nasıl düşünüyosun anlamadım. helva gibi antep bile 5 net gol pozisyonu yakaladı. mertin kurtardığı 1 bilemedin 2 pozisyon var. diğerlerinde antepliler topu resmen merte çarptırdı mert kurtarmadı. fenev 3-0 kazandı ama maçın adamı mert.

4 defans 3 defansif orta sahayla çıktıkları maçta çuvalla pozisyon verdiler.

ben moskovanın bunları eleyeceğine inanıyordum. dün akşamki maçtan sonra bu inancım 2-3 katına çıktı

kesinlikle katılıyorum renktaşım

dün akşamki futbolu gördükten sonra turu geçeceklerini nasıl düşünüyosun anlamadım. helva gibi antep bile 5 net gol pozisyonu yakaladı. mertin kurtardığı 1 bilemedin 2 pozisyon var. diğerlerinde antepliler topu resmen merte çarptırdı mert kurtarmadı. fenev 3-0 kazandı ama maçın adamı mert.

4 defans 3 defansif orta sahayla çıktıkları maçta çuvalla pozisyon verdiler.

ben moskovanın bunları eleyeceğine inanıyordum. dün akşamki maçtan sonra bu inancım 2-3 katına çıktı

Dünki oyundan sonra hakem de olmayacak burada, Spartak ezer gecer.

Fener spartakı eler en başından beri söylüyorum. Spartak takım falan değil. Herkes kişisel oynuyor.

Fener'i de cok ruhsuz ve kötü buldum. Pres yapan yok, kek bir Gaziantep bile 6-7 pozisyon buldu. Herkes bireysel oynuyor, Krasic aliyor topu zor veriyor, Sow zaten top beklemekle geciriyor zamani, Kuyt'da kendi basina is yap yap nereye kadar. Orta saha desen zaten 3 tane kazma oynayacak, Spartak'i degerlendirmeye bile gerek yok. Fener'e bakarsan zaten her Avrupa takiminin bunlari yenecegini biliyoruz. Motivasyon, Kadiköy falan hikaye. Kadiköy'deki eski motive olduklari maclari da oynayamiyorlar artik. Herkes salmis kendini, cok ruhsuzlar. Hakemlerle götürüyorlar ligde ancak bu Avrupa'da yetmez. Spartak zaten bir tane atarsa 3 atmalari gerekecek, bu da imkansiz.

This is Spartak :D

Agalar Moskova düdükler feneri söyleyim. Eyyamcı hakemler olmayacak çünkü.

dun antepin bir sowu, bir kuyi olsa ve hakem ofsayt diyip pozisyonalari kesmese maci antep 4-5 golle alirdi, yahu nasil izliyorsunuz maclari, nasil degerlendiriyorsunuz anlamiyorum ki.

spartak gol yiyebilir ama emenike ve oynarsa welinton falan, bunlarda fenere kesin gol atar, spartak bir kontraatak takimi zaten, 2-1 öndeler, ona göre kontratak oynicaklar

Aziz Yildirim´in liseligini yine gördükten sonra, haydi Spartak diyorum.

Spartak taraftarinin taaa yani, birsey demiyoruum. Ama nefret ediyorum Fenerbahce´den arkadas.

Yamulsunlar

dun antepin bir sowu, bir kuyi olsa ve hakem ofsayt diyip pozisyonalari kesmese maci antep 4-5 golle alirdi, yahu nasil izliyorsunuz maclari, nasil degerlendiriyorsunuz anlamiyorum ki.

spartak gol yiyebilir ama emenike ve oynarsa welinton falan, bunlarda fenere kesin gol atar, spartak bir kontraatak takimi zaten, 2-1 öndeler, ona göre kontratak oynicaklar

Yanlız fener spartak macında olumune oynar. Azizde gazı verir bunlara. Spartak ta welliton sakatlaandı deniyor. Yani bilmiyorum fener bunları bi şekilde eleyecek gibi geliyor. Ari emenike 2lisi oynar yine heralde. 1-0 bile fenere yetiyor bunu unutmayın.

3-2 fener alır inşallah. Böylelikle kocaman gururumuz yuvada kalır. Amin.

Yalnız Emenike falan affetmez hakem faktörü de yok Spartak yener diye düşünüyorum en kötü beraberlik

haydi spartak bu mac cok önemli. bunlar cl den elenirse hem bize para gelecek hemde birbirlerini yiyecekler. nasilki süper kupayi aldiktan sonra celme taktiysak yere sermeside size düsüyor.

heryerde Galatasaraya karsi öyle bir kinle yorum yapiyorlarki artik midem bulaniyor bunlardan. pisliklerin takimi fenerbahce,

Fenerbahçe 3-2 yenerek elenirse ülkemize puan geliyormu?

Fener geçecektir turu..Tüm motivasyonları bu maç üzerine ve kadro da fena değil. Rakip ilk maçta izlediğim rakip ise elememesi aptalca olur...

Üst Alt