ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos

Cevap: ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos

Beklenen oldu, Spartak iyi takim diye degil Fener kötü diye gecti Spartak turu, zaten öyle de olacakti. Cok kötü bir rakibe karsi oynadilar, zaten 2 veya 3 ilk 11 oyuncusu da yoktu. Klasik türk takimi hemen macin basinda golü yiyince macin bittigi zaten cok net belliydi. Güya son 20 dakika iyi futbol oynadilar da bana masal anlatiyorlar. Dirk Kuyt'un da bos bir futbolcu oldugu kanitlanmistir bu mac ile. Alex kafamdaki kadroda yok deyip yine de oyuna sürmek de nedir ? :eek:

Böyle bir rakibe karsi Selcuk Sahin ve Mehmet Topuz gibi iki kazma ile oynarsan olacagi budur.

Kova Mert'de bir kez daha ne oldugunu gösterdi.

-----------Mert Günok---------

Gökhan--Yobo--Egemen--Hasan

Krasic--Topal--Cristian--MStoch

---Dirk Kuyt--Moussa Sow------

Bunu yapmak cok zordu herhalde. 2.Yari da Alex ve Bienvenu'yu oyuna alirdin, sevdigin Topuz'u da oyuna alsan kimse sesini cikarmazdi.

ben spartakı çok daha iyi bi takım zannediyodum. yanılmışım.

kuraya dördüncü torbadan girselerdi herkes dua ederdi bizim gruba düşsün diye.

2. yarı spikerin ses geriden geliyordu tam rezaletti,ula trilyon kazanıyolar yaptıkları yayına hizmete bak.Bizim maçlarda böyle amatörce yayın olmaz umarım.

angutların açtığı pankarta bak

https://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575533_456843597689090_431313959_n.jpg

chbvz.jpg

Üst Alt