ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe 1-1 S. Moskova | Maç Sonucu | 29 Ağustos

sampiyonlarligi.png

fb1.png
v.png
spartakmoskova.png

fener-sukru.jpg

Smart_Spor_Logosu.png

Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı

Fenerbahçe - Spartak Moskova

Şükrü Saraçoğlu Stadı, Kadıköy

29 Ağustos

21:45

Cevap: ŞL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 21.45 | 29 Ağustos | Smart

Umudum yok bu mactan. Moskova zaten bir gol kesin atacak, Fener'in ise 3 gol atmasi gerekiyor. Bunu da yapamazlar. Aykut yine cok kötü bir kadro cikarir. Avrupa Ligi'nde basarilar.

Cevap: ŞL Play-Off 2.Maç | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 21.45 | 29 Ağustos | Smart

İlk maçta vasat bir Spartak Moskova vardı. Fenerbahçe skor için ilk dakikalarda saldıracaktır. Yalnız bu saldırganlık ters tepki yapabilir ve darmadağın olursunuz. SM bilindiği üzere çok iyi kontra oyunculara sahip. Bakarsınız ilk 10-15 dakika 2-0 olmuş. Tabi bunun tersi de var. Fenerbahçe golü erken bulduğu takdirde daha da havaya girer. Zor maç..

Dualarımız tabii ki SM ile.

Cevap: ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 29 Ağustos | SmartSpor | 2

Fener'in türü gecmek için bence tek şansı rakibi unutup skoru 0-0 götürmek, 2nci yarı atıp üzerine yatmak olur.

Fener bastan saldırırsa gollü mac olur, bu de Fener 'in işine gelmez.

Gecen hafta da demiştim Sparta'nı Moskova istanbulda kolay kolay yenilmez.

Cevap: ŞL Play-Off Rövanş | Fenerbahçe - Spartak Moskova | 29 Ağustos | SmartSpor | 2

Hadi be spartak, gömün şu şikecileri.. Jesus yardımcınız olsun ne diyim başka..

Ilk mac oynanmadan söylemistim. Asil Kadiköy´den cekinsin Fenerbahceliler diye. Gelen giden gecirip dönüyor senelerdir.

Avantajli filan degil Fenerbahce. Isleri hala cok zor. Spartak Moskova lesh bir takim olmasina ragmen

Hafta sonu Antep'e puan kaybedeceklerini tahmin ediyorum.

Spartak maçında da turu geçebilmeleri için Ballarından başka bir neden göremiyorum ve tahminim turu geçemeyecekler ve Aykut ile ilgili tribünlerden protestoların başlayacağı maç olacaktır..

spartak feneve mutlaka gol atar, asıl soru şu; fenev spartak'a 3 gol atabilir mi? a-ta-maz.

Spartak maçında da turu geçebilmeleri için Ballarından başka bir neden göremiyorum ve tahminim turu geçemeyecekler ve Aykut ile ilgili tribünlerden protestoların başlayacağı maç olacaktır..

"Spartak Moskova maçına konsantre olduk" diye bir yorum bekliyorum.

Moskova deneyimsiz bir takım,kadıköyde baskıya girerlerse fark yerler..

berabere biter angry birdsler sahaya iner

Gönlüm SM'den yana ancak Aykut'umuz kaybederde stad da iyice pretesto edilirse ve Allah korusun istifa felan ederse çok üzülürüm. İnşallah çok büyük rezil olmadan berabere felan kalırlarda zaten cezaları var Aykut şöyle 2-3 ay rahat rahat kalır takımın başında :)

Tff fenerbahce 'yi Ş.L. öneleme maçına moralli gönderir.

Üst Alt