ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 1-1 R.Madrid | 22 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 1-1 R.Madrid | 22 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 0-1 R.Madrid | 22 Şubat | 2.Yarı | Euro Futbol

Barca elenirse Mourinho alırsa kupayı o zaman görün curcunayı :asd:

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 1-1 R.Madrid | 22 Şubat | 2.Yarı | Euro Futbol

Bu Lisandro dünyanın en iyi beş forvetinden biri.Hakikaten müthiş adam.Underrated.

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 1-1 R.Madrid | 22 Şubat | 2.Yarı | Euro Futbol

Lisandro oynuyor mu? Maç öncesi kadrodan çıkartıldı denmişti.

Turksatta

Rah-e-Farda kanalı veriyor şifresiz..

11988 H 2222

Burda her maçı izliyorum.İngiltere ligini,Uefa kupası,Şl ligi maçlarını veriyor..En son asya kupasını izlemişdim..Uydunuza kayıt edin..Bir köşede bulundurun.Sonra kadro kadro diyede tutturmayın:D

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 1-1 R.Madrid | 22 Şubat | Maç Sonucu | Euro Futbol

Lisandro kadroda yoktu, sakatligi var.

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 1-1 R.Madrid | 22 Şubat | Maç Sonucu | Euro Futbol

Lyon 2 yaptı. Lisandro yarım vole ile attı.

Turksatta

Rah-e-Farda kanalı veriyor şifresiz..

11988 H 2222

Burda her maçı izliyorum.İngiltere ligini,Uefa kupası,Şl ligi maçlarını veriyor..En son asya kupasını izlemişdim..Uydunuza kayıt edin..Bir köşede bulundurun.Sonra kadro kadro diyede tutturmayın:D

Nası ayarlıcaz uyduya ya.. hiç anlamıyorum :D

Cevap: ŞL Son 16 İlk Maç | O.Lyon 1-1 R.Madrid | 22 Şubat | Maç Sonucu

lyon 2 yapti ve golu lopez atti diyen ruya goruyor sanirim.mac 1-1 bitti.. Bu skor bize yeter.

Üst Alt