ŞL Son 16 Rövanş | B.Münih 2-3 Inter | 15 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Son 16 Rövanş | B.Münih 2-3 Inter | 15 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Son 16 Rövanş | B.Münih 2-3 Inter | 15 Mart | İkinci Yarı | Euro Futbol

Maçın son yarım saatini izledim maçın yıldızı Eto'o ve Mario Gomez.

Cevap: ŞL Son 16 Rövanş | B.Münih 2-3 Inter | 15 Mart | İkinci Yarı | Euro Futbol

gomez ve ribery takımın içine ettiler.

Biraz geç oldu İnter golüne sevincim :D

Koççum İnter

macin satan adam ribery, ilk yari o pozisyonda nasil kacirdi hadi kacirabilirsin ama yanindaki adam verse bombos kaleye atacak

ve mac orda bitecek.

Ribery'nin maç sonu suratını merak ediyorum, beter olsun.

Tek bir sahnesine şahit olabildim maçın dandirik linkler yüzünden.Top Gomez'de ve solda Ribery sağda Hamit var,Inter defansı ise 2 kişi yakalanmış.Bizim öküz çalım atmayı deneyip kaptırıyor,turu ve golü bok ediyor.Üst düzey forvet lazım şu takıma diyorduk sezon başından beri.Gomez denen kamili de birdaha savunursam yüzüme tükürsünler.:asd:Helal olsun Inter'e ne diyelim...

Sneijder topcu arkadas!

Bence maçın kırılma anı robben hamit değişikliği.Hamit maçın içine etti adeta.Eskiden böyle değildi bu adam.Ribery'nin ve Gomezin kaçırdıkları o goler pahalıya patladı.

Bizim takıma sözde değil, gerçek yıldız getirmek istiyorlarsa, Sneijder-Robben gibi adamları getirsinler de, görelim.

Cevap: ŞL Son 16 Rövanş | B.Münih 2-3 Inter | 15 Mart | Maç Sonucu

İnter geçen sene barcadan sonra münih'ide şoka sokmuştur..Büyük takım vesselam.Forza İnter!

Böyle bir maçın ardından İnter'in tur atlaması bir futbol mucizesidir.

Puff Çok kızıyorum lan kendime dün 2-1 kadar baktım sonra uyuyuk kalmışım bi uyandım saate baktım saat 3 olmuş , yok böyle bişey aga nasıl kaçırdım , kim bilir ne maç oldu sonlarında ...

Bence maçın kırılma anı robben hamit değişikliği.Hamit maçın içine etti adeta.Eskiden böyle değildi bu adam.Ribery'nin ve Gomezin kaçırdıkları o goler pahalıya patladı.

sanki bilincli yapti bunu van gaal.

baska zaman sokmaz hamiti, bukadar önemli

bir durumda gitti robbeni cikardi hamiti soktu.

takim elemek istercesine, nasilsa beni kovuyorsunuz sene sonu,

sizede basari yok.

haftalardir ribery yoklari oynadi ligte, ozaman niye sans tanimadi

hamite? hem takimin hem hamitin icine etti.

Üst Alt